Ponczo LV ulubionym ubraniem Kate Hudson

Kate Hudson wyraźnie się przywiązała do poncza Louis Vuitton z kolekcji pre fall. Nosi je zarówno w stylizacjach codziennych jak i wieczorowych. Podoba Wam się?

Kate Hudson po raz pierwszy pojawiła się w ponczu na festiwalu filmowym Tribeca. Niestety czarno-biała kreacja w graficzne wzory zdobyła krytyczne recenzje , jako niestosowna do okazji. Chociaż pod spodem aktorka miała małą, czarną sukienkę, przez część wieczoru nie mogła się rozstać z ubraniem wierzchnim.

Kate Hudson na festiwalu filmowym Tribeca Kate Hudson na festiwalu filmowym Tribeca  Splash News/ East News

Dużo bezpieczniejszym gruntem dla takiego ubrania są stylizacje codzienne. Kręcąc film "Coś pożyczonego" aktorka zestawiła ponczo z za długimi, wełnianymi spodniami w kratę , luźnym swetrem i ciemnymi okularami. Uzyskała w ten sposób niewymuszony, casualowy look. W tym wydaniu ponczo prezentuje się dużo lepiej.

Kate Hudson na planie filmu 'Coś pożyczonego'Kate Hudson na planie filmu "Coś pożyczonego" Splash News/ East News

Kate Hudson na planie filmu 'Coś pożyczonego'Kate Hudson na planie filmu "Coś pożyczonego" Splash News/ East News

Kate Hudson ma wyraźne zamiłowanie do czarno-białych dzianin . Podczas zeszłorocznej zimy nie rozstawała się z szerokim, wełnianym swetrem noszonym na cebulkę.

Kate Hudson fot. East NewsKate Hudson fot. East News Kate Hudson fot. East News

Waszym zdaniem moda na ponczo przyjmie się w nadchodzącym sezonie? Podobają Wam się stylizacje Kate?

Peleryna - wygodny trend

Claudia Schiffer po odprowadzeniu dzieci ze szkoły, Londyn, styczeń, luty 2010Claudia Schiffer po odprowadzeniu dzieci ze szkoły, Londyn, styczeń, luty 2010 Claudia Schiffer/ fot: East News

Więcej o: