Trinny i Susannah w Polsce!

12 czerwca w Warszawie odbędzie się wielkie święto mody, którego jesteśmy patronem. Do Galerii Mokotów przyjadą Trinny i Susannah, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu stylizacji.

Trinny i Susannah to brytyjski duet stylistek . Prowadzą swój autorski program telewizyjny i zasłynęły dzięki stworzeniu klasyfikacji 12 typów sylwetki , które przedstawiły w książce "Księga kobiecych sylwetek ". Doradzają kobietom, uczą je stylizacji i prezentują proste sztuczki zmiany proporcji oraz zasady ubierania się dopasowane do każdego z typów. Niezależnie, czy jesteś kręglem, kielichem, klepsydrą, rożkiem, wiolonczelą, jabłkiem, kolumną, dzwonem, wazonem, cegłą, lizakiem, czy gruszką Trinny i Susannah pokażą Tobie, jak zatuszować niedoskonałości i podkreślić atuty. Podczas eventu w Galerii Mokotów stylistki będą omawiać poszczególne rodzaje sylwetek i pokażą na przykładach, jak zastosować teorię w praktyce. Brytyjki dokonają metamorfoz wybranych klientek centrum handlowego, które zostaną wyłonione w konkursie.

To będzie nasz pierwszy pobyt w Polsce. Przyjeżdżamy na zaproszenie Galerii Mokotów i wiemy, że Polki słynną z elegancji. Naszym głównym zadaniem będzie pokazanie rzeczy, które determinują nasz sposób ubierania się. Niezależnie od tego czy jesteś gruszką, jabłkiem czy kolumną masz kilka mocnych i słabych stron swojej sylwetki. Tę wiedzę będziemy starały się Wam przekazać 12 czerwca. Przyjdźcie wszystkie do Galerii Mokotów - będziemy się dobrze bawić!". - powiedziały Brytyjki.

Jeśli chciałabyś wziąć udział w metamorfozach w wykonaniu gwiazdorskiego duetu wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie Galerii Mokotów . Aby się zgłosić należy przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem dostępnym na stronie galeriamokotow.pl lub w punkcie informacyjnym w Galerii Mokotów. Komplet materiałów można dostarczyć do biura Galerii Mokotów - 1 poziom, sąsiedztwo sklepu Mark and Spencer lub wysłać pocztą na adres: Galeria Mokotów (Administracja Centrum), ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa, z dopiskiem: "Konkurs - metamorfozy z Trinny i Susannah ". Termin zgłoszeń mija 28 maja .

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury złożone ze stylistów, przedstawicieli Galerii Mokotów a także Trinny i Susannah wyłoni 12 pań , z których każda będzie reprezentować jeden z 12 typów sylwetek, opisanych w książce "Księga kobiecych sylwetek". Osoby, które zostaną wybrane 12 czerwca przejdą stylizacyjne metamorfozy z udziałem brytyjskich stylistek. Regulamin dostępny na stronie: www.galeriamokotow.pl .

Konkurs modny LookKonkurs modny Look Konkurs modny Look

To pierwsza i niepowtarzalna okazja ! Warto wybrać się na święto mody w Galerii Mokotów. Podczas eventu dowiemy się jakie są typy kobiecych sylwetek oraz jak dopasować swój codzienny strój do typu sylwetki. Spotkanie z gwiazdami ubarwią pokazy mody. Wstęp otwarty. Zapraszamy !

Lula.pl objęła patronat nad wydarzeniem - na bieżąco będziemy informować Was o evencie!

Galeria Mokotów szuka pań chętnych do wzięcia udziału w gwiazdorskich stylizacjach. Aby się zgłosić należy przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem dostępnym na stronie www.galeriamokotow.pl lub w punkcie informacyjnym w Galerii Mokotów. Komplet materiałów prosimy dostarczać w terminie od 26 kwietnia do dnia 28 maja do biura Galerii Mokotów - 1 poziom, sąsiedztwo sklepu Mark and Spencer lub wysłać pocztą na adres: Galeria Mokotów (Administracja Centrum), ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa, z dopiskiem: "Konkurs - metamorfozy z Trinny i Susannah".

Więcej o: