Ułóż ranking najgorszych kolekcji gwiazd!

Gwiazdy często decydują się na autorskie kolekcje, nie mając pojęcia na temat mody. To zjawisko skrytykował ostatnio Alber Elbaz, projektant Lanvin. Waszym zdaniem która gwiazda powinna mieć stanowczy zakaz projektowania? Ułóżcie własny ranking!

Wiele inicjatyw gwiazd umarło śmiercią naturalną. Przyczyną często było bankructwo marki, dla której tworzyły. Tak się stało np. z Bitten Sary Jessiki Parker . Ale taki los spotyka głównie marki, których projekty zawiodły. Stworzenie własnej linii ubrań wielu gwiazdom wydaje się naturalnym pomysłem i świetnym zagraniem PRowym, jednak często kończy się na hucznych zapowiedziach, inauguracji, a następnie... ciszy. Zjawisko to w humorystyczny sposób skomentował ostatnio Alber Elbaz :

Niektórym gwiazdom wydaje się, że mogą projektować modę, ponieważ są sławne. To tak, jak ja teraz chciałbym zostać tancerzem. Wierzcie mi, że bym nie mógł. Nie potrafię podskakiwać. Ledwo potrafię przekuśtykać z jednego punktu do drugiego. Sądzę, że to jest analogiczna sytuacja.

Wybrałyśmy kilka projektów gwiazd, które nas rozczarowały: albo były wyraźnie w złym guście albo nie wnosiły niczego nowego - czego nie mogłybyśmy znaleźć w pierwszej lepszej sieciówce. Jeśli nie zgadzacie się z naszym wyborem, zgłaszajcie własne propozycje. Której gwieździe odradziłybyście projektowanie? Ułóżcie ranking od najgorszej projektantki do najlepszej.

Modowe imperia gwiazd

Beyonce reklamuje swoją markę House of Dereon/Jessica Simpson w kampanii dla Jessica Simpson CollectionBeyonce reklamuje swoją markę House of Dereon/Jessica Simpson w kampanii dla Jessica Simpson Collection materiały prasowe

PYTANIE Której z gwiazd jako pierwszej zakazałabyś projektowania mody? - ułóż własny ranking!

  • Mischa Barton
  • Miley Cyrus z pomocą Maxa Azri dla Walmart
  • Lindsay Lohan, 6126
  • Lauren Conrad dla Kohl's
  • Cindy Crawford dla Deichmann
  • Kardashians dla Bebe
  • Avril Lavigne, Abbey Dawn
  • Paris Hilton
Więcej o: