Trinny i Susannah - wyjątkowy duet

Trinny i Susannah są uważane za guru stylizacji. Początkowo się nie lubiły, a dziś tworzą doskonały duet.

Trinny Woodall i Susannah Constantine spotkały się w 1994 roku . Współpracę zaczęły od pisania felietonów o modzie. Przez siedem lat wspólnie prowadziły cotygodniowy przewodnik po stylu w "The Daily Telegraph" nazwany "Ready to wear ". Na początku nie przepadały za sobą, ale okazało się, że doskonale do siebie pasują. Ich ostry dowcip przysporzył im wiele wielbicielek.

Trinny i SusannahTrinny i Susannah Trinny i Susannah fot. EAST NEWS

Po pewnym czasie postanowiły założyć Ready2shop.com , internetowy serwis o poradach i napisały swoją pierwszą książkę "Ready 2 dress ", oba przedsięwzięcia okazały się fiaskiem. Na szczęście zainteresowała się nimi telewizja. W 2001 roku w BBC został wyemitowany pierwszy odcinek ich programu "Jak się nie ubierać ", który stał się przebojem. Trinny i Susannah zawojowały Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone i inne państwa, w tym Polskę. Po sukcesie programu stylistki wydały książkę pod tym samym tytułem, która trafiła na listę bestsellerów New York Timesa . W międzyczasie powstał też program "Jak się nie ubierać na czerwonym dywanie", w którym Brytyjki doradzały znanym gwiazdom, co powinny robić, by uniknąć modowych wpadek. Od 2006 roku zmieniają życie małżeństw w programie "Trinny i Susannah rozbierają ".

książki Trinny i Susannahksiążki Trinny i Susannah fot. trinnyandsusannah.com

18 września 2007 została wydana ich ostatnia książka "The Body Shape Bible " ("Księga kobiecych sylwetek "), w której stylistki zaprezentowały podział sylwetek na 12 kategorii , dzięki czemu każda z kobiet z łatwością podkreśli zalety i ukryje wady swojej figury. W listopadzie 2007 roku powstał nowy program "Trinny and Susannah Undress the Nation ", w którym poruszały największe modowe problemy i błędy Brytyjczyków. W nawiązaniu do programu stylistki zaczęły jeździć zagranicę, by doradzać obcokrajowcom.

Więcej o: