styliści

 • 12 typów sylwetek według Trinny i Susannah

  12 typów sylwetek według Trinny i Susannah

  Kilka lat temu Trinny i Susannah wydały książkę "Księga kobiecych sylwetek", w których zaprezentowały precyzyjny podział sylwetek na 12 typów i porady dotyczące korzystnego ubierania się. Zobaczcie jak to działa na przykładzie gwiazd.

  marikka
 • 12 typów sylwetek Trinny i Susannah - co nosić?
 • Najnowsze zakulisowe zdjęcia kolekcji Rachel Zoe!

  Najnowsze zakulisowe zdjęcia kolekcji Rachel Zoe!

  Najsłynniejsza stylistka świata, gwiazda reality show, autorka książki, projektantka, przyszła mama (to będzie chłopiec!) - podejrzyjmy projekty z jej debiutanckiej kolekcji ubrań na jesień i zimę 2011!

  Anna Szulc
 • Jesienna sesja miejska Gatty - tylko u nas!

  Jesienna sesja miejska Gatty - tylko u nas!

  Jak stylowo nosić ażurowe rajstopy i z czym zestawić te z motywem graffiti? Odpowiedzi udziela Joanna Horodyńska, która wystylizowała sesję zdjęciową dla Gatty.

  redakcja
 • Kolekcja zainspirowana serialem 'Mad Men'
 • Rachel Zoe projektantką

  Rachel Zoe projektantką

  Najbardziej znana stylistka gwiazd, Rachel Zoe podpisała kontrakt z amerykańską firmą LF USA na stworzenie własnej kolekcji ubrań.

  redakcja
 • Stylowy dzień z Trinny i Susannah w Galerii Mokotów
 • Trinny i Susannah dobierają bieliznę

  Trinny i Susannah dobierają bieliznę

  Jednym z największych błędów stylizacyjnych jest źle dobrana bielizna. W jednym z programów Trinny i Susannah pokazały, jak wiele kobiet wybiera nieodpowiedni rozmiar stanika.

  redakcja
 • Co powinnaś mieć w szafie cz.3

  Co powinnaś mieć w szafie cz.3

  Wiesz, którą z 12 kobiecych figur jesteś? To sprawdź, co powinno znaleźć się w Twojej szafie według znanych stylistek Trinny i Susannah. Dziś Jabłko, Kolumna, Cegła i Wiolonczela.

  redakcja
 • Co powinnaś mieć w szafie cz.2

  Co powinnaś mieć w szafie cz.2

  Wiesz, którą z 12 kobiecych figur jesteś? To sprawdź, co powinno znaleźć się w Twojej szafie według znanych stylistek Trinny i Susannah. Dziś Kielich, Rożek, Wazon i Lizak.

  redakcja
 • Co powinnaś mieć w szafie cz.1

  Co powinnaś mieć w szafie cz.1

  Wiesz, którą z 12 kobiecych figur jesteś? To sprawdź, co powinno znaleźć się w Twojej szafie według znanych stylistek Trinny i Susannah. Dziś Gruszka, Klepsydra, Dzwon i Kręgiel.

  redakcja
 • 12 typów sylwetek według Trinny i Susannah

  12 typów sylwetek według Trinny i Susannah

  3 lata temu Trinny i Susannah wydały książkę "Księga kobiecych sylwetek", w których zaprezentowały precyzyjny podział sylwetek na 12 typów i porady dotyczące korzystnego ubierania się. Zobaczcie jak to działa na przykładzie gwiazd.

 • Trinny i Susannah - wyjątkowy duet
 • Janie Bryant - stylistka serialu 'Mad Men'

  Janie Bryant - stylistka serialu "Mad Men"

  Myśląc o stylistkach związanych z serialami, które za sprawą swojej pracy ingerują niepostrzeżenie w nasz indywidualny styl ubierania się czy ?modową" listę marzeń, pierwsze nazwisko, jakie przychodzi do głowy to Patricia Field. Równie duże, jeśli nie większe wrażenie zrobił serial "Mad men" i jego stylistka - Janie Bryant.

  Karolina Weber
 • Rachel Zoe stylistka wyjątkowa

  Rachel Zoe stylistka wyjątkowa

  Rachel Zoe jest stylistką, która ubierze każdą gwiazdę tak by nie pozostała niezauważona. Tak by została nazwana "ikoną stylu". Ta najsłynniejsza stylistka świata za jeden dzień pracy kasuje około 6000 USD. Patrząc na owoce jej pracy, trzeba stwierdzić, że jest warta swojej ceny...

Więcej o:

styliści

 • Zabawa w stylistę

  Sprawdź się w roli stylisty Versace w quizie poniżej. Zabawa w stylistę DSquared

 • Zabawa w stylistę

  Sprawdź się w quizie poniżej - zabawa w stylistę Versace część 2 ! Zabawa w stylistę Versace część 1 !

 • Zabawa w stylistę

  Sprawdź się w quizie poniżej - zabawa w stylistę Versace ! Dziś dopasowujemy obuwie ! ? Sprawdź też się w quiz torby Versace część pierwsz a i druga !

 • Styliści na bezrobociu?

  może dlatego najlepiej wiedzą co do nich pasuje. Chociaż aktorki nie korzystają z usług stylistów, mają bezpośredni kontakt z projektantami, dzięki czemu są na bieżąco z aktualnymi trendami. Arianne Phillips, stylistka między innymi Madonny, tak tłumaczy wybór Marion i Diane: Marion i Diane

 • Stylista bogiem czerwonego dywanu

  Czym jeszcze zajmuje się stylista ? Przede wszystkich kreuje trendy na rynku mody. Styl, kreowany przez gwiazdy jest powielane przez publiczność, a co za tym idzie ubrania i dodatki przez nich noszone stają się pożądane. Stylista to osobisty doradca nie tylko w kwestii mody - niektórzy oferują

 • Stylista poleca - culottes, czyli spodnie jak spódnica

  Na początku witam serdecznie w nowym Groszkowym cyklu "Stylista poleca ". Będzie to seria, w której będę proponować Wam rzeczy, których nie może zabraknąć w waszej szafie. No to lecimy! Lato w pełni, a więc i czas na zmianę garderoby. Najlepszym wakacyjnym odzieniem, niewątpliwie jest zwiewna

 • Glamstorm.com - wirtualny stylista on-line

  ofercie wirtualnego stylisty Glamstorm.com znajduje się ponad 4 000 ubrań (np.: sukienek, bluzek, spodni, butów, torebek, biżuterii) i ponad 160 marek, a oferta jest cały czas rozszerzana. Użytkowniczki serwisu mogą "przymierzać" i tworzyć indywidualne stylizacje zarówno na bazie ubrań popularnych sieci

 • Projekt PACKSHOT - konkurs dla kreatywnych stylistów

  jury w składzie: Agnieszka Ścibior (redaktor naczelna Viva! Moda), Piotr Stokłosa (fotograf), Diana Okular (Dyrektor Działu zakupów ANSWEAR.com) oraz Marcin Kulak (stylista ANSWEAR.com) wybierze 15 osób, które przejdą do finału. Co dalej? Organizator prześle finalistom produkty (3 pary jeansów marki G

 • Osobisty stylista pomoże w szale zakupowym

  będzie zatrudnić osobistego stylistę, który oceni nasze możliwości finansowe, sylwetkę, zawartość szafy i dopasuje do nas i naszego stylu życia odpowiednie zestawy strojów i nauczy nas łączyć ze sobą kolory. Z takim stylistą można wybrać się na 1-razowe zakupy - przyda się pomocna dłoń choćby w walce o okazje