Rachel Zoe projektantką

Najbardziej znana stylistka gwiazd, Rachel Zoe podpisała kontrakt z amerykańską firmą LF USA na stworzenie własnej kolekcji ubrań.

Linia zostanie nazwana Rachel Zoe Collection . Stylistka planuje stworzyć kolekcję na zimę 2011 . Znajdą się w niej ubrania, dodatki oraz buty, a w przyszłości asortyment może się też powiększyć o rzeczy do dekoracji wnętrz.

Na pewno zobaczycie mnie w tych ubraniach. Jak, na pewno zobaczycie rzeczy sygnowane moim nazwiskiem. Na pewno zrobię sztuczne futra i niesamowite skórzane kurtki oraz świetne spodnie. Ale chcę zaspokoić szerszą publiczność." - powiedziała stylistka.

Rachel Zoe jest już równie popularna, jak gwiazdy, które ubiera. Jest najsłynniejszą stylistką celebrities znaną głównie z przemiany Nichole Riochie i swojego uwielbienia dla amerykańskiego rozmiaru zero (size zero). Podziwiają ją nastolatki dla których jest wielkim wzorem a jej nazwisko jest na tyle rozpoznawalne, że stworzenie własnej linii było czymś naturalnym. Na razie nie wiadomo do jakich klientów Rachel chce trafić, ale wiadomo, że fani jej programu "The Rachel Zoe Project " z pewnością będą chcieli nosić jej ubrania. Możliwe, że ubierane przez nią gwiazdy również zdecydują się promować jej markę.

Podświadomie lub świadomie moim ostatecznym celem - nie chcę mówić finalnym, bo to brzmi jakby miał być koniec - ale chcę powiedzieć, że moim ostatnim scenariuszem marzeń było bycie po stronie projektowej." - powiedziała Rachel Zoe.

Marka będzie sprzedawana w domach towarowych i butikach oraz przez Internet. Znane nazwisko, status w świecie mody to przewagi konkurencyjne, których nie ma wielu początkujących, nawet najzdolniejszych projektantów. Niedługo się przekonamy, czy wystarczą. Chyba, że Rachel Zoe ma prawdziwy talent do projektowania, wtedy sukces gwarantowany .

Więcej o: