Trinny i Susannah dobierają bieliznę

Jednym z największych błędów stylizacyjnych jest źle dobrana bielizna. W jednym z programów Trinny i Susannah pokazały, jak wiele kobiet wybiera nieodpowiedni rozmiar stanika.

Trinny Woodall i Susannah Constantine postanowiły walczyć z plagą źle dobranych staników . Pierwszy odcinek ich programu "Trinny and Susannah Undress the Nation " był manifestem do kobiet, by zaczęły nosić odpowiednią bieliznę. Stylistkom nie chodziło o specjalne majtki korygujące dla kobiet z sylwetką daleką od ideału, ale o noszenie bielizny w odpowiednim rozmiarze. Brytyjski duet zauważył bowiem, że wiele kobiet nosi źle dobrane staniki. Niektóre mają za małe miseczki, inne za duży rozmiar, co powoduje, że piersi nie są odpowiednio wyeksponowane.

Brytyjskie piersi potrzebują pomocy!" - krzyczały Trinny i Susannah ucząc Brytyjki, jak odpowiednio dobrać stanik.

Stylistki jeździły po brytyjskich miastach i pokazywały kobietom, że mają źle dobraną bieliznę. Kazały stawać im przed lustrem i krytycznie oceniały ich wygląd. Pokazywały kobietom na jakiej wysokości powinny mieć biust - bardzo często piersi "wisiały". W jednym z miast, Rothwell, w akcji dobierania staników wzięło udział 1000 kobiet z czego aż 976 z nich miało zły rozmiar stanika . W dodatku większość z tych kobiet nie miała o tym pojęcia.

Trinny i Susannah radzą by samodzielnie nauczyć się dobierać stanik . Wiele ekspedientek w sklepach z bielizną nie potrafi tego zrobić, a często nie mają nawet miarki, by zmierzyć obwód biustu i pod biustem, który pozwoli na idealny wybór stanika. Trzeba też zawsze sprawdzić rozmiarówkę danej marki, ponieważ mogą się miedzy sobą różnić. Gdy Trinny poszła do trzech znanych sklepów z bielizną otrzymała staniki w trzech różnych rozmiarach - 36D, 36C i 32F. Warto się dobrze zmierzyć i znaleźć idealną bieliznę, bo ona podkreśla kobiecość i zupełnie zmienia sylwetkę.

Trinny i Susannah będą doradzać Polkom w Galerii Mokotów . Serdecznie Was zapraszamy na event, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca , w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek Galerii Mokotów! Lula.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem i będziemy na bieżąco prezentować Wam informacje na temat wizyty brytyjskich stylistek!

Trinny i Susannah w Polsce - czytaj więcej!

Idealny Stanik: jak dobrać?

Idealny stanik: dobierz miseczkę

Idealny stanik: wybierz ramiączka

Więcej o: