Gwen Stefani na okładce In Style

Gwiazdą czerwcowego numeru brytyjskiego In Style jest Gwen Stefani, która pojawiła się na okładce, w sesji mody i udzieliła obszernego wywiadu.

Okładkowa stylizacja Gwen idealnie odzwierciedla styl piosenkarki. Eklektyczny i zadziorny, dziewczęcy i buntowniczy , chociaż w "dorosłym" wydaniu. Wzorzysta, marszczona sukienka o oryginalnym kroju i różowa szminka to strzał w dziesiątkę.

Gwen wystąpiła w roli modelki, ale również dużo mówiła na temat mody. Między innymi o inspiracjach i czerpaniu pomysłów z garderoby męża Gavina Rossdale:

Robimy własne rzeczy i to działa. On ma niesamowite wyczucie stylu. Często inspirują mnie męskie ubrania i pewne rozwiązania przenoszę do kobiecej linii. Uwielbiam taką mieszankę.

Gwen skomentowała również jesienną kolekcję L.A.M.B.:

Chciałam stworzyć kolekcję, którą naprawdę bym miała ochotę nosić. Dominują szarości, czernie i biele z akcentami kolorów, np. odrobina żółtego tu i tam. Dużo drapowań, nieregularnych, lejących się form. Kolekcja jest nowoczesna, ale też trochę nawiązuje do stylu lat 80. Szczerze mówiąc składa się wyłącznie z rzeczy, które bym założyła. To strasznie samolubne!

L.A.M.B, jesień - zima 2010/2011

Marie Claire rezygnuje z retuszu

Jessica Simpson, Jennifer Hawkins, Louise BourgoinJessica Simpson, Jennifer Hawkins, Louise Bourgoin Marie Claire, Australia, 02.2010, Francja 04.2010, 05.2010

Więcej o: