Bieliźniane wpadki gwiazd

Dobranie odpowiedniej bielizny jest zmorą wielu kobiet. Problem dotyczy szczególnie biustonoszy. Zobaczcie niefortunne stylizacje gwiazd. Ku przestrodze!

Najpopularniejszym błędem jest dobór za małego rozmiaru. Tej pokusie ulega najwięcej gwiazd, którym wydaje się, że obcisły fason podkreśli biust (owszem - podkreśli) i sprawi, że będzie wyglądał seksownie (nie będzie). Mocno ściśnięty biust wywołuje ciarki, ale raczej z powodu obawy, że właścicielka cierpi. W za małych biustonoszach specjalizuje się Britney Spears . Na wielu zdjęciach można zobaczyć, jak fiszbiny wbijają się jej w ciało.

Britney SpearsBritney Spears Britney Spears

Drugim problemem jest dobranie odpowiedniego fasonu. Istnieją przypadki, w których eksponowanie stanika może mieć walory estetyczne (Pod prześwitującą lub koronkową bluzką nieźle wyglądają np. sportowe tuby). Natomiast nie wiemy jaki efekt chciała osiągnąć Jennifer Hudson zakładając do białej sukienki różowy stanik.

Britney SpearsEast News, Forum

Wiele kobiet uważa, że do białych bluzek nosimy biały biustonosz. Jednak dużo bardziej niewidoczny byłby cielisty. Również pod żółtym t-shirtem Britney.

Britney SpearsSPLASH NEWS/EAST NEWS/Ouzounova/Splash News

Najczęstszym błędem wielu kobiet jest noszenie za ciasnej koszuli. Nie ma nic gorszego niż odstające guziki, które się nie dopinają. Nawet jeśli jesteś szczupła, zbyt ciasna koszula paradoksalnie, optycznie Cię pogrubi!

Britney Spears

Edycie Górniak prawie udało się dobrać rozmiar, ale zapomniała o zapięciu kilku guzików. Nie chcemy być pruderyjne, ale moda na "niedopiętą" koszulę dawno minęła! Edyta, dlaczego każesz nam oglądać swój stanik?

Lindsay LohanLindsay Lohan Lindsay Lohan/Fot. GARY HE AP

Jeśli chcecie wiedzieć, jakiego stanika nie nosić do asymetrycznej bluzki, spójrzcie na Lindsay Lohan.

Dobranie odpowiedniego biustonosza jest trudne, ale nie należy się zniechęcać. J essica Simpson postanowiła pójść na łatwiznę i nie zakładać żadnego, ale przy dużym biuście taki pomysł może źle się skończyć. Kate Moss często chodzi bez biustonosza. Przy małym biuście możemy uznać ten pomysł, ale wówczas wolałybyśmy, żeby modelka rozważniej dobierała kreacje.

Kate Moss/ForumKate Moss/Forum Kate Moss/Forum

Istnieje bardzo duży wybór bielizny "do zadań specjalnych", czyli trudnych fasonów, przeźroczystości. Okazuje się, że "niewidoczna" bielizna może bardziej rzucać się w oczy niż zwyczajna. Tak było w przypadku Anny Muchy , która zamiast biustonosza, założyła nakładki na sutki. Należy uważać z przezroczystymi, plastikowymi ramiączkami, które również rzucają się w oczy. Do bokserki lepiej założyć biustonosz ze skrzyżowanymi z tyłu ramiączkami.

Anna Mucha/ForumAnna Mucha/Forum Anna Mucha/Forum

Trinny i Susannah będą doradzać Polkom w Galerii Mokotów . Serdecznie Was zapraszamy na event, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca , w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek Galerii Mokotów! Lula.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem i będziemy na bieżąco prezentować Wam informacje na temat wizyty brytyjskich stylistek!

Trinny i Susannah w Polsce - czytaj więcej!

Trinny i SusannahTrinny i Susannah Trinny i Susannah fot. mat. prasowe

Trinny i Susannah dobierają bieliznę

Trinny i SusannahTrinny i Susannah Trinny i Susannah fot. mat. prasowe

Więcej o: