Celebrytki na Essential Looks World Tour

Podczas Essential Looks World Tour gwiazdy postarały się o ciekawe stylizacje. Która podobała Wam się najbardziej?

Essential Looks World Tour to jedna z ważniejszych imprez fryzjerskich w Polsce. Podczas wieczoru zostały zaprezentowane jesienno-zimowe fryzjerskie trendy. Fryzury wykonali światowi fryzjerzy zaproszeni przez organizatora pokazu - marki Schwarzkopf Professional. Impreza odbywała się w Krakowie i oczywiście przyciągnęła wiele gwiazd. Naszą uwagę przyciągnęły stylizacje Edyty Herbuś, Anny Dereszowskiej i Aleksandry Kwaśniewskiej . Dziewczyny przez większość wieczoru trzymały się razem i wyglądały świetnie.

Najbardziej nas zaskoczyła (pozytywnie!) Edyta Herbuś , którą kojarzymy z bardziej krzykliwego, imprezowego stylu. W Krakowie pokazała się w zwiewnej, beżowej sukience. Wyglądała romantycznie i dziewczęco.

Anna Dereszowska postawiła na klasyczną czerń. Sukienka - tuba i proste dodatki nie grzeszyły oryginalnością, ale prostota często jest najlepszym wyjściem. Aktorka wyglądała kobieco i seksownie.

Aleksandra Kwaśniewska postawiła na kolorowe akcenty. Ale najbardziej podobała nam się biała bluzka z bufiastymi rękawkami. W takim ubraniu każda kobieta poczułaby się szykownie i świeżo.

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Która z celebrytek wyglądała najlepiej? Głosujcie!

Najlepiej wygląda...
Więcej o: