Buty adidas Torsion Heel

Yoji Yamamoto i firma adidas po raz kolejny zaskoczyli świat tworząc najwygodniejsze buty na obcasie.

Y-3 to marka stworzona przez japońskiego projektanta Yoji Yamamato i firmę adidas . Jej kolekcje charakteryzują się niekonwencjonalnym podejściem do mody sportowej. Marka od lat łamie bariery i zaciera różnice między modą a wygodą. Projektanci skupiają się na poszukiwaniu innowacji. Tym razem zaprojektowali najwygodniejsze buty na obcasie .

Model Torsion Heel łączy w sobie wygodę butów sportowych z elegancją szpilek. Do ich stworzenia wykorzystano specjalną technologię amortyzacji i niwelowania wstrząsów adiPRENE , której pierwotnie używa się przy projektowaniu butów do biegania. Dzięki temu buty są niezwykle wygodne i mniej szkodliwe dla nóg niż tradycyjne szpilki. W dodatku 9-centymetrowy obcas ze zintegrowanym systemem Torsion pozwala przedniej i tylnej części stopy poruszać się niezależnie, co zapewnia większą stabilność. Ten unikalny projekt charakteryzuje się sportowymi detalami, wygodą i śmiałym, futurystycznym stylem.

Model Torshion Heel dostępny jest w dwóch wersjach - czarnej i kolorowej z neonowymi wstawkami. Buty zostały zrobione z miękkiej lakierowanej skóry z akcentami z siateczki. Kosztują 430 dolarów .

Buty adidas Torsion HeelButy adidas Torsion Heel y-3store.adidas.com

Buty adidas Torsion Heel to:
Więcej o: