Suknia ślubna Joanny Liszowskiej

W weekend Joanna Liszowska wyszła za mąż za szwedzkiego milionera Ola Serneke. Zobaczcie zdjęcia. Co sądzicie o sukni ślubnej aktorki?

Ślub miał miejsce w bydgoskiej, XV-wiecznej katedrze pw. św. Marcina i Mikołaja, natomiast wystawne, huczne wesele dla ok. 150 osób - w hotelu "Pałac" w Myślęcinku. Uroczystość odbyła się z typowo polską "pompą". Panna Młoda zdecydowała się na tradycyjną, najbardziej popularną suknię - "bezę". Kreacja była bogata w falbanki, które przechodziły w długi, ciągnący się po ziemi tren. Bardzo ozdobny "dół" podtrzymywany był przez minimalistyczny, satynowy gorset , który dla odmiany - dużo odsłaniał. Naszym zdaniem niestety za dużo. Jeżeli aktorka chciała podkreślić piersi, które są jej atutem, powinna wybrać bardziej modelujący gorset . Ten był zdecydowanie za luźny. Odnosiłyśmy wrażenie, że za chwilę zobaczymy cały biust Joanny, a chyba nie taki był zamiar aktorki. Suknię uzupełnił długi welon i typowy, ślubny manicure - czyli tipsy w stylu french ozdobione cyrkonią . Plus za naturalny makijaż.

Co sądzicie o kreacji ślubnej Joanny? Podobała Wam się?

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Ślub Joanny Liszowskiej i Oli Serneke. Kościół w Bydgoszczy. 24.07.2010 r.Ślub Joanny Liszowskiej i Oli Serneke. Kościół w Bydgoszczy. 24.07.2010 r. PLOTEK EXCLUSIVE

Buty Magdy Mołek - hit czy kit?

Co sądzisz o kreacji ślubnej Joanny Liszowskiej?
Więcej o: