Pokaz kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011

W tym tygodniu firma So Chic!, przedstawiciel brytyjskiej marki Panache oferującej bieliznę i kostiumy kąpielowe w imponującej rozmiarówce 60-100 AA-K, zorganizowała pokaz kolekcji na wiosnę/lato 2011.

Panache jest brytyjskim producentem bielizny i strojów kąpielowych w rozmiarach 60-100 AA-K. Firma specjalizuje się w biustonoszach o większych rozmiarach , dzięki czemu stała się ulubioną marką bieliźnianą kobiet z dużym biustem, które w ofercie Panache mogą znaleźć elegancką, wyrafinowaną i doskonałą jakościowo bieliznę w swoim rozmiarze. W skład firmy wchodzą marki: Panache Superbra, Panache Swimwear, Cleo by Panache, Masquerade, Atlantis oraz Atlantis Swimwear.

pokaz kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011pokaz kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011 fot.mat. prasowe Panache

Superbra to kolekcja na każdy dzień i na specjalne okazje, zaprojektowana z myślą o kobietach z większym biustem, oferująca im maksymalne podtrzymanie, dopasowanie za stosunkowo przystępną cenę. W linii Masquerade zakochają się wielbicielki eleganckiej, wyrafinowanej i buduarowej bielizny z satyny, jedwabiu i koronki. Cleo to kolorowa, kokieteryjna i zawadiacka marka dbająca o perfekcyjne dopasowanie dla większych biustów. Stworzona z myślą o nastolatkach i wszystkich młodych duchem paniach. Atlantis to przede wszystkim ultralekkie biustonosze z płynnym wypełnieniem, dające efekt naturalnego, optycznego powiększenia piersi nawet o dwa rozmiary zaprojektowane z myślą o kobietach z mniejszym biustem. Nowością sezonu wiosna/lato 2011 są kostiumy kąpielowe zaprojektowane tak, by optycznie poprawić sylwetkę. Marka Panache Swimwear oferuje seksowne bikini z biustonoszami o kroju plunge, balkonowym czy też bandeau, które zagwarantują świetne podtrzymanie każdego, nawet największego biustu. Ponadto, jednoczęściowe stroje kąpielowe oraz koszulki typu tankini z wbudowanym od wewnątrz biustonoszem na fiszbinach. W kolekcji Atlantis Swimwear można znaleźć stroje kąpielowe Atlantis, posiadające płynne wypełnienie miseczek, zostały specjalnie zaprojektowane po to, aby zaakcentować "pozory" większego biustu.

pokaz kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011pokaz kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011 fot.mat. prasowe Panache

Priorytetem firmy Panache, jak i jej polskiego dystrybutora So Chic! jest zadbanie o to, by kobiety nosiły odpowiedni rozmiar biustonosza. Większość kobiet nie zna swojego rozmiaru i kupuje bieliznę, która nie podkreśla, lecz wręcz deformuje ich kształty. Dlatego obie firmy organizują pokazy bra-fittingu (nauki dobierania staników). Polskie przedstawicielstwo stworzyło również projekt "Klinika Stanika" będący kontynuacją polityki firmy dotyczącej propagowania idei doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza i uświadamiania coraz szerszego grona kobiet w tejże dziedzinie.

Dystrybutor marek Panache wyszkolił zespoły profesjonalnych bra-fitterek, zwanych w projekcie jako Stanikowe Panie Doktor , które biorą udział w cyklicznych spotkaniach uświadamiających organizowanych we współpracy ze sklepami bieliźniarskimi jak również w "babskich" imprezach odbywających się na terenie całego kraju. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek ze stanikowych grzechów i pomoc w odnalezieniu prawidłowego rozmiaru biustonosza. Dlatego tam gdzie będzie działała Klinika Stanika ze swoim Stanikowym Pogotowiem, Stanikowe Panie Doktor będą diagnozować i poddawać "operacji bra-fittingowej" wszystkie chętne Panie. Więcej informacji na www.klinikastanika.pl .

Zdjęcia kolekcji Panache na wiosnę/lato 2011 w GALERII !

Więcej o: