Ubrania Miley Cyrus w twojej szafie

W ramach działalności charytatywnej Miley Cyrus postanowiła wystawiać swoje ubrania na  ebay.com

Sprzedając ubrania Miley Cyrus wesprze akcję "Get Ur Good On" organizowaną przez fundację Youth Service America , która wspiera oddolne inicjatywy młodzieży w lokalnych społecznościach. Organizacja promuje postawy prospołeczne i ideę wolontariatu. Miley osobiście przekonuje, że najważniejsza jest chęć pomocy i otwartość na cudzą krzywdę:

Nie musisz podróżować samolotem 30 godzin i mieć bilion dolarów, to nie o to chodzi. Lepiej rozejrzeć się po najbliżej okolicy, sąsiadach i zastanowić, jak można pomóc, właśnie tutaj, dokładnie obok ciebie. Najważniejsze jest zaangażowanie.

Miley już raz brała udział w akcji Youth Service America, której celem było zorganizowanie bezpłatnych posiłków dla najbiedniejszych uczniów w szkole. Tym razem poza uczestnictwem w kampanii i zachęcaniem nastolatków do działalności charytatywnej postanowiła wesprzeć organizację finansowo. Jej ubrania i dodatki mają trafić na aukcję jeszcze w tym miesiącu i co tydzień będą dodawane nowe.

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie na blogu Miley i stronie "Get Ur Good On" , natomiast informacje o aukcjach na stronie ebay.com/auction-cause/miley-cyrus .

Miley Cyrus, Get ur Good on, ebay.com

Wygraj nowego Chevroleta Cruz e

Więcej o: