Suknia ślubna Hilary Duff

W niedzielę Hilary Duff wzięła ślub z Mike'iem Comrie. Wydarzenie odbyło się z dala od paparazzi. Teraz para postanowiła sprzedać ślubne zdjęcia magazynowi OK.

Ślub  Hilary Duff z kanadyjskim hokeistą Mike'iem Comrie odbył się w prywatnej rezydencji w Santa Barbara. Wiadomo, że było około 100 gości - rodzina i przyjaciele. Para nie zezwoliła fotoreporterom na uwiecznienie wydarzenia (powstały jedynie zdjęcia z lotu ptaka), tak że suknia ślubna panny młodej pozostawała tajemnicą. Dopiero teraz aktorka ujawniła szczegóły światu, a konkretnie angielskiemu magazynowi OK .

Hilary miała na sobie suknię z tiulu o syrenim kroju, zaprojektowaną przez najpopularniejszą projektantkę wśród -  Verę Wang. Kreację uzupełniła szpilkami Christiana Louboutina i biżuterią Van Cleef & Arpels. Suknia została stworzona specjalnie dla Hilary, która w wywiadzie dla OK przyznała, że nie chciała sztywnej i poprawnej typowej sukienki, tylko trochę niekonwencjonalną.

Vera Wang ma w stałej kolekcji suknie o podobnym kroju, ale do życzenia Hilary podeszła z dużym zaangażowaniem. Jak Wam się podoba efekt?

OK, skan

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA SWOICH STYLIZACJI!

Więcej o: