Modowy hit: ramoneska w kwiaty

Doda jest jedną z pilniejszych uczennic bieżących trendów. W Opolu pokazała się w ramonesce w kwiaty - hicie jesiennych wybiegów. Chociaż - musimy dodać - dosyć kontrowersyjnym.

Występ Dody w Opolu już za nami. Gwiazda mimo problemów osobistych dała energetyczny i zaangażowany show. I tradycyjnie postawiła na drapieżny, rockowy look. Na próbie przed koncertem wystąpiła w oryginalnej skórzanej kurtce w kwiaty, zestawionej ze skórzanymi spodniami i futrzanymi butami. To dosyć skrajna stylizacja i zapewne zdobędzie sobie trochę przeciwniczek, ale musimy przyznać, że również bardzo modna! Skóra już kolejny sezon jest w czołówce trendów, natomiast zdobienia w postaci kwiatów, haftów czy kamieni to już zdecydowanie tegoroczny pomysł. występują na różnych częściach garderoby i w przeróżnych formach. Namalowane na skórze kwiaty w kolekcji Meadham Kirchhoff utrzymane są bardziej w duchu lat 80. U Christophera Kane'a znajdziemy misternie wyhaftowane kwiaty zdradzające inspiracje folkiem. Kwieciste kurtki nie stały się jeszcze tak popularne jak ramoneski z kożuszkiem , które już się przyjęły na ulicach. Czy sądzicie, że mają szansę?

KAPIF.PL/KAPIF

Dla Dody ramoneska w kwiaty najwyraźniej również nie jest trendem numer 1. Podczas występu zamieniła ją na lateksowy kombinezon ze srebrnymi zdobieniami.

FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Zdjęcia z wybiegu znajdziecie w galerii.

Modowy hit: vintage

Więcej o: