Nowa zdobycz Dody - torebka Hermes Birkin

Śledząc ostatnie modowe aspiracje Dody zakup torebki Hermes Birkin był tylko kwestią czasu.

Doda ostatnio nawet na co dzień nie rozstaje się z ubraniami największych projektantów. Na szczęście upodobanie do drogich i ekskluzywnych rzeczy idzie w parze z radykalnym polepszeniem gustu kontrowersyjnej gwiazdy. Niepokorna piosenkarka stała się ostrożna wobec własnych pomysłów - zaczęła słuchać rad projektantów i śledzić trendy z wybiegów. To stanowczo wyszło jej na dobre. Zamiast plastikowej lalki możemy teraz zobaczyć modną, nowoczesną i szykowną kobietę. Doda ograniczyła paletę barw i nawet jeśli wraca do ulubionego różu, to z dużo większym wyczuciem. Ostatnio jednak częściej stawia na czerń, szarości i kamel czyli jesienną i obecnie najmodniejszą paletę barw.

Doda ostatnio przechodzi trudny i zarazem bardzo pracowity okres. Jej cała uwaga poświęcona jest Nergalowi i licznym inicjatywom skłaniającym do oddawania szpiku dla chorych na białaczkę. Wczoraj wzięła udział w konferencji "Diagnoza: białaczka" i oddała krew. Wieczór spędziła na koncercie Katy Perry w warszawskiej Stodole.

Mimo zapracowania Doda nie zapomina o sobie. I wygląda świetnie. Na konferencji pojawiła się w camelowym płaszczu przypominającym pelerynę, długich rękawiczkach i futrzanych butach. Wieczorem elegancką pelerynę zamieniła na casualową i modną kurtkę z kożuszkiem i duży kapelusz.  Ale i tak w obu przypadkach "pierwsze skrzypce" grała kultowa torebka Hermes Birkin. Doda wybrała model w najmodniejszym obecnie camelowym kolorze, który zarazem jest najbardziej uniwersalny i na pewno jeszcze długo posłuży gwieździe.Ciekawe czy piosenkarka musiała czekać na swój egzemplarz. Torebki Hermes Birkin można również kupić od ręki np. na stronie creaturesdeluxe.com. . Poniższy model o długości 35cm kosztuje 17 500$ czyli ponad 50 000zł . Istnieją również mniejsze i trochę tańsze modele (25cm i 30cm), ale również dużo trudniej dostępne.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Anna Mucha z torebką Bottega Veneta

Co sądzisz o stylizacji Dody z Birkin?
Więcej o: