Jola Rutowicz na pokazie Maldorora

Podczas łódzkiego Fashion Week Poland dużym zaskoczeniem był pokaz nowej kolekcji Maldorora, który tym razem zaskoczył nie tylko awangardowymi projektami, ale również obsadą modelek.

Maldoror (Grzegorz Matląg) jest jednym z oryginalniejszych projektantów młodego pokolenia. Jego kolekcje są spójne i bardzo konceptualne. Maldoror eksperymentuje z formą, dekonstruuje ubrania, zostawia szwy na wierzchu, wszywa suwaki, które niczego nie zasuwają. Przetwarza materiały nadając im nowe znaczenie.

Do prezentacji swojej najnowszej kolekcji zatrudnił ikonę polskiego kiczu - Jolę Rutowicz. Celebrytka dostała zaszczytną rolę otwarcia i zamknięcia pokazu.

Niedługo zamieścimy VIDEO , z którego dowiedzie się więcej na temat nowej kolekcji i i poznacie powody, dla których Maldoror zatrudnił Jolę.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia z pokazu. Jak Wam się podoba odmieniona Jola?

fot. Plotek Exclusive

Maldoror wiosna/lato 2011 fot. Plotek Exclusive

Więcej o: