Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

Jeszcze do niedawna pokazywanie się w sukience, czy płaszczu, który został już oficjalnie zaprezentowany wcześniej było źle widziane. Nie wypadało się pokazywać dwa razy w tej samej rzeczy, ale skoro Anna Wintour pozwoliła sobie na to, to musi być w porządku.

Jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych redaktor naczelnych prowadząca amerykańskie wypadnie Vogue'a z której zdaniem liczą się wszyscy najważniejsi ludzie świata mody dwa razy pojawiła się w podobnych zestawach .

Ostatnio na gali NYC's Leadership Awards 10 listopada pani Wintour miała na sobie wełnianą sukienkę i płaszcz wykończony futrem , w którym pojawiła się również tydzień wcześniej na trzecim dorocznym evencie Museum of Modern Art Film Benefit: A Tribute to Kathryn Bigelow. Jednak to nie wszystko. Redaktor naczelna miała ten sam płaszcz i buty z inną sukienką w październiku podczas pokazu Chanel.

Anna Wintour Anna Wintour  Anna Wintour fot. EAST NEWS

Podobna sytuacja przydarzyła się z Annie Wintour z sukienką w kwiaty i żakietem ozdobionym futrem . Identyczne zestawy, różniące się jedynie butami Anna zaprezentowała

Świat się zmienia. Skoro Anna może dwa razy wyjść w tym samym, to Wy też ! Nie musicie się już przejmować tym, że wyszłyście na oficjalną imprezę w tej samej sukience, a gdy złośliwi zwrócą Wam uwagę, to powiedzcie, że to nowa moda . W dodatku niezwykle oszczędna .

GALERIA !

Noszenie dwa razy tych samych zestawów:
Więcej o: