anna wintour

 • Voguepedia - internetowa biblia mody

  Magazyn Vogue zdecydował się zebrać całą wiedzę o projektantach, modelkach i trendach w jednym miejscu. Tak powstała Voguepedia, czyli "modniejsza? wersja Wikipedii.

  kk
 • Anna Wintour odchodzi z Vogue!

  Anna Wintour odchodzi z Vogue!

  Czyżby Anna pozazdrościła Carine kontraktu z Barneys? Naczelna amerykańskiej edycji Vogue'a postanowiła odejść ze stanowiska i rozpocząć nowe projekty.

  redakcja
 • Wszystkie okładki Vogue'a 2010 - podsumowanie!
 • Chanel Iman - urodzona modelka

  Chanel Iman - urodzona modelka

  Chanel to projektantka, która zrewolucjonizowała modę damską, a Iman to słynna piękność z Czarnego Lądu. Kiedy nazywasz się Chanel Iman, kariera w branży mody jest ci po prostu pisana.

  redakcja
 • Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

  Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

  Jeszcze do niedawna pokazywanie się w sukience, czy płaszczu, który został już oficjalnie zaprezentowany wcześniej było źle widziane. Nie wypadało się pokazywać dwa razy w tej samej rzeczy, ale skoro Anna Wintour pozwoliła sobie na to, to musi być w porządku.

  redakcja
 • Najlepiej ubrane na rozdaniu prestiżowych modowych nagród
 • Blogerzy w jury CFDA

  Blogerzy w jury CFDA

  Po raz pierwszy w historii CFDA osoby spoza grona profesjonalistów wezmą udział w wyborze najlepszego amerykańskiego projektanta. Zaszczytu dostąpiła Tavi i Bryanboy.

  redakcja
 • Moda dla dojrzałych konsumentów

  Moda dla dojrzałych konsumentów

  Galerie handlowe to plac zabaw dla ludzi młodych. W zdecydowanej większości oferty sklepów adresowane są właśnie do nich. Ludzie w dojrzałym wieku mogą czuć się tam obco, bo moda trochę zapomniała o ich istnieniu.

  Andrzej Grabarczuk
 • Blogerzy rządzą?!

  Blogerzy rządzą?!

  Podczas ostatnich Tygodni Mody w pierwszych rzędach siedzieli blogerzy. Projektanci zaakceptowali tę opiniotwórczą grupę, bo wiedzą, że nie mogą jej ignorować. Alber Elbaz przyznał, że się ich boi, a Christopher Kane zaleca ostrożność.

  redakcja
 • Królowe magazynu Vogue

  Królowe magazynu Vogue

  Świat mody nie ma przed nimi tajemnic. Tworzą trendy, dyktują którzy z designerów są na topie a którzy już passe. Jeśli w kogoś wierzą zrobią wszystko, aby stał się znany. Przedstawiamy wielką piątkę Vogue'a, kobiety, które rządzą w modowym biznesie od lat.

 • Szpilki odchodzą w zapomnienie!

  Szpilki odchodzą w zapomnienie!

  Pierwsze pogłoski o wielkim powrocie płaskiego obuwia pojawiły się pod koniec września a po nowojorskim tygodniu mody jedno jest pewne - wiosną "obniżamy loty".

  redakcja
 • Nepotyzm, modne słowo?

  Nepotyzm, modne słowo?

  Niedawno Lula pisała o nowym poradniku firmowanym przez Teen Vogue - z którego będzie można się dowiedzieć, jak zrobić karierę w modzie. Ciekawie, czy autorzy napiszą, że najlepszym sposobem na karierę w tej branży jest właściwe pochodzenie. Tak, najlepiej urodzić się w rodzinie związanej już z modą.

  Paulina Kozłowska
 • Teen Vouge : poradnik jak zrobić karierę w modzie
 • Size zero za mały dla modelek

  Size zero za mały dla modelek

  Dyskusja o rozmiarze zero nie cichnie. Redaktorki pism modowych protestują przeciwko zbyt małym ubraniom, a na backstage'u pokazu haute couture Givenchy wisiała kartka z napisem, że na wybiegu mogą pojawić się tylko dziewczyny, które wcześniej coś zjadły.

  Paulina Kozłowska
 • Trailer The September Issue

  Trailer The September Issue

  Film The September Issue trafi do kin jesienią tego roku, a już teraz można obejrzeć jego zapowiedź.

  redakcja
 • Anna Wintour wyszła z pokazu Jasona Wu

  Anna Wintour wyszła z pokazu Jasona Wu

  W ubiegłym tygodniu, podczas pokazu Jasona Wu, Anna Wintour zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że zdjęła swoje nieodłączne okulary, to jeszcze wyszła przez rozpoczęciem show.

  redakcja
 • Cała prawda o Annie Wintour?

  Cała prawda o Annie Wintour?

  Jeśli ktoś nie wie nic o naczelnej amerykańskiego Vogue'a, to z  niedzielnego odcinka programu 60 minutes wyświetlanego przez staję CBS,  może sporo się dowiedzieć. Ci, którzy o Annie Wintour czytali wcześniej, nie będą zaskoczeni.

  Paulina Kozłowska
 • Vogue od kuchni

  Vogue od kuchni

  Robert J. Cutler przygotował prawdziwą gratkę dla fascynatów mody. Podniósł kurtynę, by pokazać światu to, co naprawdę dzieje się w redakcji Vouge'a. Dokument o przygotowaniach numeru z października 2007 zatytułowano "The September Issue". Do kin trafi jesienią tego roku!

  Karolina L.
 • Zgadnij, kto to

  Zgadnij, kto to

  Kto w lutym założył futro i letnie sandałki? I to prawdziwe futro! Zobaczcie sami!

  redakcja
 • Anna Wintour najgorzej ubrana w 2008 roku!

  Anna Wintour najgorzej ubrana w 2008 roku!

  Magazyn Time opublikował niedawno zbiór rankingów z serii best and worst (najlepsze i najgorsze) z 2008 roku, w tym listę worst dressed (najgorzej ubranych). Prawdopodobnie nie zwróciłaby ona większej uwagi, gdyby nie to, że na pierwszym miejscu znalazła się szefowa amerykańskiego Vouge'a Anna Wintour!

  Karolina Lewczuk
Więcej o:

anna wintour