anna wintour

 • Anna Wintour odchodzi z Vogue!

  Anna Wintour odchodzi z Vogue!

  Czyżby Anna pozazdrościła Carine kontraktu z Barneys? Naczelna amerykańskiej edycji Vogue'a postanowiła odejść ze stanowiska i rozpocząć nowe projekty.

  redakcja
 • Wszystkie okładki Vogue'a 2010 - podsumowanie!
 • Chanel Iman - urodzona modelka

  Chanel Iman - urodzona modelka

  Chanel to projektantka, która zrewolucjonizowała modę damską, a Iman to słynna piękność z Czarnego Lądu. Kiedy nazywasz się Chanel Iman, kariera w branży mody jest ci po prostu pisana.

  redakcja
 • Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

  Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

  Jeszcze do niedawna pokazywanie się w sukience, czy płaszczu, który został już oficjalnie zaprezentowany wcześniej było źle widziane. Nie wypadało się pokazywać dwa razy w tej samej rzeczy, ale skoro Anna Wintour pozwoliła sobie na to, to musi być w porządku.

  redakcja
 • Najlepiej ubrane na rozdaniu prestiżowych modowych nagród
 • Blogerzy w jury CFDA

  Blogerzy w jury CFDA

  Po raz pierwszy w historii CFDA osoby spoza grona profesjonalistów wezmą udział w wyborze najlepszego amerykańskiego projektanta. Zaszczytu dostąpiła Tavi i Bryanboy.

  redakcja
 • Moda dla dojrzałych konsumentów

  Moda dla dojrzałych konsumentów

  Galerie handlowe to plac zabaw dla ludzi młodych. W zdecydowanej większości oferty sklepów adresowane są właśnie do nich. Ludzie w dojrzałym wieku mogą czuć się tam obco, bo moda trochę zapomniała o ich istnieniu.

  Andrzej Grabarczuk
 • Blogerzy rządzą?!

  Blogerzy rządzą?!

  Podczas ostatnich Tygodni Mody w pierwszych rzędach siedzieli blogerzy. Projektanci zaakceptowali tę opiniotwórczą grupę, bo wiedzą, że nie mogą jej ignorować. Alber Elbaz przyznał, że się ich boi, a Christopher Kane zaleca ostrożność.

  redakcja
 • Królowe magazynu Vogue

  Królowe magazynu Vogue

  Świat mody nie ma przed nimi tajemnic. Tworzą trendy, dyktują którzy z designerów są na topie a którzy już passe. Jeśli w kogoś wierzą zrobią wszystko, aby stał się znany. Przedstawiamy wielką piątkę Vogue'a, kobiety, które rządzą w modowym biznesie od lat.

 • Szpilki odchodzą w zapomnienie!

  Szpilki odchodzą w zapomnienie!

  Pierwsze pogłoski o wielkim powrocie płaskiego obuwia pojawiły się pod koniec września a po nowojorskim tygodniu mody jedno jest pewne - wiosną "obniżamy loty".

  redakcja
 • Nepotyzm, modne słowo?

  Nepotyzm, modne słowo?

  Niedawno Lula pisała o nowym poradniku firmowanym przez Teen Vogue - z którego będzie można się dowiedzieć, jak zrobić karierę w modzie. Ciekawie, czy autorzy napiszą, że najlepszym sposobem na karierę w tej branży jest właściwe pochodzenie. Tak, najlepiej urodzić się w rodzinie związanej już z modą.

  Paulina Kozłowska
 • Teen Vouge : poradnik jak zrobić karierę w modzie
 • Size zero za mały dla modelek

  Size zero za mały dla modelek

  Dyskusja o rozmiarze zero nie cichnie. Redaktorki pism modowych protestują przeciwko zbyt małym ubraniom, a na backstage'u pokazu haute couture Givenchy wisiała kartka z napisem, że na wybiegu mogą pojawić się tylko dziewczyny, które wcześniej coś zjadły.

  Paulina Kozłowska
 • Trailer The September Issue

  Trailer The September Issue

  Film The September Issue trafi do kin jesienią tego roku, a już teraz można obejrzeć jego zapowiedź.

  redakcja
 • Anna Wintour wyszła z pokazu Jasona Wu

  Anna Wintour wyszła z pokazu Jasona Wu

  W ubiegłym tygodniu, podczas pokazu Jasona Wu, Anna Wintour zaskoczyła wszystkich. Nie dość, że zdjęła swoje nieodłączne okulary, to jeszcze wyszła przez rozpoczęciem show.

  redakcja
 • Cała prawda o Annie Wintour?

  Cała prawda o Annie Wintour?

  Jeśli ktoś nie wie nic o naczelnej amerykańskiego Vogue'a, to z  niedzielnego odcinka programu 60 minutes wyświetlanego przez staję CBS,  może sporo się dowiedzieć. Ci, którzy o Annie Wintour czytali wcześniej, nie będą zaskoczeni.

  Paulina Kozłowska
 • Vogue od kuchni

  Vogue od kuchni

  Robert J. Cutler przygotował prawdziwą gratkę dla fascynatów mody. Podniósł kurtynę, by pokazać światu to, co naprawdę dzieje się w redakcji Vouge'a. Dokument o przygotowaniach numeru z października 2007 zatytułowano "The September Issue". Do kin trafi jesienią tego roku!

  Karolina L.
 • Zgadnij, kto to

  Zgadnij, kto to

  Kto w lutym założył futro i letnie sandałki? I to prawdziwe futro! Zobaczcie sami!

  redakcja
 • Anna Wintour najgorzej ubrana w 2008 roku!

  Anna Wintour najgorzej ubrana w 2008 roku!

  Magazyn Time opublikował niedawno zbiór rankingów z serii best and worst (najlepsze i najgorsze) z 2008 roku, w tym listę worst dressed (najgorzej ubranych). Prawdopodobnie nie zwróciłaby ona większej uwagi, gdyby nie to, że na pierwszym miejscu znalazła się szefowa amerykańskiego Vouge'a Anna Wintour!

  Karolina Lewczuk
 • Królowa Anna odchodzi?

  Królowa Anna odchodzi?

  Królestwo bez królowej? Czy jej teoretycznie nienaruszalna pozycja jest zagrożona? Krążą plotki, że Anna Wintour już niedługo będzie musiała pożegnać się ze stanowiskiem redaktor naczelnej Vogue'a.

  redakcja
Więcej o:

anna wintour