Pin-Up Girls w stylu Diora

Styl Pin-Up Girl lata świetności przeżywał w latach 50. i 60., dziś powraca nie tylko w codziennych stylizacjach, ale również na wybiegach. Przykładem jest pokaz Diora w Paryżu.

Eyeliner, czerwona szminka i charakterystyczna dla tej epoki fryzura to najważniejsze cechy Pin-Up Look . Lubimy te stylizacje, choć same nie często je wykorzystujemy. A powinnyśmy, bowiem jest i będzie ona modna, szczególnie w wiosenno-letnim sezonie.

Wizerunek pin-up girls mieliśmy okazję zaobserwować między innymi na wybiegach w Paryżu, gdzie prezentowano nową kolekcję Diora . Modelki uczesane były w charakterystyczne dla lat 50. fale, każda z nich miała również krótką prostą grzywkę. Wykorzystano również atrybut w postaci marynarskiej czapki.

Równie typowy był prezentowany na pokazie make-up . Elementy, takie jak: czerwona pomadka, gruba czarna linia eyelinera oraz brwi, które w makijażu mają wyraźną, pogrubioną linię nie były jednak niespodzianką. W sezonie, na który wszystkie czekamy z niecierpliwością - bardzo modne będą ciepłe, czerwone odcienie cieni do powiek. Nowy trend widocznie przejawiał w makijażach modelek marki Dior.

Trzeba przyznać, że końcowy rezultat był bardzo efektowny!

Obejrzyjcie naszą galerię!

Zobacz też nasz instruktaż wykonania makijażu:

Jak podoba wam się makijaż w stylu Pin-Up Girl?
Więcej o: