Sarah Jessica Parker na planie "I Don't Know How She Does It"

Mamy zdjęcia z planu filmowego nowej komedii, w której gra główna bohaterka serialu "Sex and the city". Która z dwóch stylizacji podoba się Wam bardziej?

Paparazzi przyłapali ostatnio ulubienicę kobiet z serialu "Sex and the city" podczas kręcenia najnowszego filmu - "I Don't Know How She Does It" (na podstawie powieści Allison Pearson), w którym gra razem z Christiną Hendricks i Piercem Brosnanem .

Fotoreporterzy uwiecznili kręcenie dwóch scen , na których SJP miała na sobie dwa różne zestawy ubrań. Na pierwszym występuje w granatowym komplecie składającym się ze spodni-dzwonów i żakietu. Na nogach ma zamszowe botki z dość szerokim obcasem, na dłoniach karmelowe skórzane rękawiczki, a na ręce piękną torbę w kolorze zimnego brązu. Całość wieńczy beżowy dwurzędowy płaszcz z paskiem. Drugi zestaw składał się z kraciastej plisowanej spódnicy, czarnych rajstop, czółenek moro, niebieskiej bluzki w biały wzór, czarnej marynarki lub kamizelki, brązowej torby (prawdopodobnie Mulberry Alexa) oraz szarego płaszcza. Trzeba przyznać, że aktorka zawsze wygląda bardzo dobrze.

Wybierzecie się na ten film?

Sarah Jessica Parker na planie filmu I Don't Know How She Does ItSarah Jessica Parker na planie filmu I Don't Know How She Does It fot. East News

Więcej o: