Kelly Osbourne na okładce "Cosmopolitan"

Córka wokalisty zespołu Black Sabbath gwiazdą lutowego wydania brytyjskiego "Cosmopolitan".

Kelly Osbourne wzięła się za siebie, sporo schudła i teraz czerpie ze sławy i sympatii, którą dzięki temu zdobyła. Wiele pulchnych Amerykanek utożsamia się z nią i znajduje w niej inspirację. Media pokochały odmienioną córkę Ozzyego i często zapraszają na sesje zdjęciowe oraz do udzielania wywiadów.

Jednym z magazynów, który zaproponował współpracę jest brytyjski "Cosmopolitan". Kelly wystąpiła na jego lutowej okładce oraz w sesji zdjęciowej znajdującej się w środku, z której relację zobaczyć możecie na wideo umieszczonym tutaj .

Fotografie przedstawiają szczęśliwą i uśmiechniętą piosenkarkę wystylizowaną na nowoczesną pin up girl . Kelly ma na sobie wysokie metaliczne i pomarańczowe szpilki , bladoróżowy komplet w groszki, niebiesko białą kusą sukienkę w plażowym stylu, pudrową sukienkę z marszczoną gorsetową górą i rozkloszowanym dołem w ciemniejsze pasy oraz nowoczesną minimalistyczną sukienkę w kolorze fuksji. We wszystkich kreacjach prezentuje się świetnie - trzeba przyznać, że ten styl jej pasuje. Mimo kusych strojów piosenkarka wygląda dziewczęco , a jednocześnie seksownie.

Gratulujemy udanych zdjęć!

Kelly Osbourne na okładce lutowego wydania brytyjskiego czasopisma CosmopolitanKelly Osbourne na okładce lutowego wydania brytyjskiego czasopisma Cosmopolitan cosmopolitan.co.uk

Więcej o: