Gwyneth Paltrow na Oscarach 2011

Tak samo złota, ale piękniejsza niż najważniejsza statuetka gali... Gwyneth Paltrow na czerwonym dywanie Oscarów 2011 naprawdę błyszczała.

W komentarzach pod naszymi sondażami dotyczącymi stylizacji z wielkiej gali wręczenia nagród Akademii Filmowej słusznie domagałyście się obecności Gwyneth Paltrow , której wykonanie utworu "Coming Home" nominowano w kategorii "Najlepsza piosenka oryginalna". Uznałyśmy, że aktorce należy się oddzielna notka, bo naszym zdaniem, obok Mandy Moore, królowała na czerwonym dywanie.

Co miała na sobie? Złota, cekinowa kreacja pochodzi z kolekcji Calvina Kleina. Sukcesem tej stylizacji była geometryczna góra i trójkątny seksowny dekolt skontrastowane z finezją biżuterii - kolczykami, broszką w talii i kolczykami od Louis Vuitton . Świetną ramą w tym przypadku okazała się prosta, gładka i lśniąca fryzura autorstwa Harry'ego Josha i złote, skórzane szpilki od Briana Atwooda .

Oscary 2011, Gwyneth Paltrow w sukni Calvin Klein CollectionOscary 2011, Gwyneth Paltrow w sukni Calvin Klein Collection AP/Chris Pizzello

Oceńcie stylizację Gwyneth!

Stylizacja Gwyneth zasługuje na:
Więcej o: