Orły 2011 rozdane! Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Gala wręczenia statuetek Polskiej Akademii Filmowej już za nami. Sprawdźmy, kto wygrał i co założyły polskie gwiazdy!

Wczoraj w Teatrze Polskim w Warszawie rozdano Orły 2011 . Statuetkę dla najlepszego filmu otrzymał "Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego , którego nagrodzono również za reżyserię. Orła za pierwszoplanową rolę męską otrzymał Robert Więckiewicz , który zagrał postać esbeka w filmie "Różyczka". Nagroda za pierwszoplanową rolę kobiecą przypadła Urszuli Grabowskiej za film "Joanna". Statuetkę honorującą dorobek życia wręczono Tadeuszowi Chmielewskiemu - reżyserowi, scenarzyście i producentowi, twórcy m.in. "Wiernej rzeki", "Nie lubię poniedziałku" i "U Pana Boga za piecem".

Stroje pań obecnych na gali, jak zwykle, nie powaliły na kolana. Największą wpadką okazała się kreacja największej żeńskiej wygranej - Urszuli Grabowskiej . Wybrała biurową sukienkę, długi żakiet z potencjałem, którego aktorka nie potrafiła wykorzystać oraz klasyczne pantofle z jakby za długim przodem. Całość uzupełniła niedbała i nieciekawa fryzura. Nie popisała się także Olga Frycz , która w swojej błękitnej sukience wyglądała jak w worku. Jakby tego było mało, wybrała dodatki w postaci sportowego zegarka i czerwonej bransoletki. Sylwia Gliwa również powinna zwolnić stylistę (lub go zatrudnić!). Czarna koronka na niebieskiej sukience wyglądała "tanio" i źle się kojarzyła.

Najlepiej prezentowała się Marieta Żukowska w romantycznym pastelowym zestawie z perłami, Magdalena Boczarska w fantastycznej minisukience (choć torebkę wybrałybyśmy inną) oraz Magdalena Cielecka w charakterystycznym dla niej, męskim stylu. Złą decyzją tej ostatniej były jednak różowe kolczyki.

Przedstawiłyśmy swoje typy - pora na Was! Kto Waszym zdaniem ubrał się najgorzej, a kto najlepiej?

Urszula Grabowska na Orłach 2011Urszula Grabowska na Orłach 2011 fot. Kapif

Więcej o: