Basenowe klapki hitem lata 2016. Macie odwagę spróbować?

Rihanna i Kylie Jenner nie mogą się mylić. Basenowe klapki i ich coraz dziwniejsze modyfikacje ubiegają się o tytuł buta sezonu.

Sznurowane sandałki z pomponami, platformy z drewnianą podeszwą, zabudowane klapki na obcasie - te fasony zdominowały wybiegi. Jednak ulica rządzi się swoimi prawami i dąży do rozwiązań prostych i wygodnych. Takich jak basenowe klapki, które w tym roku zastąpiły ortopedyczne Birkenstocki. Różnią się głównie surowcem, ale są jeszcze bardziej kontrowersyjne. W Polsce kojarzą się z legendarnymi Kubotami z bazarku. A jednak - noszą je gwiazdy i blogerki, a Rihanna zaprojektowała własną wersję dla Pumy i dumnie prezentowała je w duecie ze skarpetami.

Futerko jest tu współczesnym dodatkiem do klasycznego modelu, sprawiającym, że klapki wyglądają jeszcze bardziej absurdalnie. Podobny model ma w swojej garderobie Kylie Jenner.

Futrzana wersja od Rihanny pojawi się w sklepach Puma już 1 lipca, tymczasem można już kupić produkty tańszych naśladowców albo absolutne klasyki od Adidasa, Pumy czy Nike. W Topshopie i Deezee znajdziecie też bardziej kobiece, pastelowe wersje z napisami.

Skusicie się na klapki Rihanny?

Modele dostępne w polskich sklepach - ZDJĘCIA

Więcej o: