Gigi Hadid autorką nowej kampanii Versus Versace. Na zdjęciach... jej chłopak

Gigi Hadid w branży osiągnęła niemal wszystko. W nowej kampanii Versus Versace stanęła nie przed obiektywem, ale za nim, fotografując na jej potrzeby swojego chłopaka, Zayna Malika. Zobaczcie, jak jej poszło!

Donatella Versace nie ukrywa swojej fascynacji młodym pokoleniem. Wielokrotnie mówiła, że to właśnie tam szuka inspiracji do swoich kolekcji, a w jej pokazach często pojawia się plejada nowych twarzy modelingu. Właśnie dlatego, projektantka planuje odświeżyć wizerunek młodszego brata Versace, czyli marki Versus, między innymi przez współpracę z artystami młodego pokolenia. Pierwszym takim przedsięwzięciem jest kapsułowa kolekcja zaprojektowana przez Zayna Malika, chłopaka Gigi Hadid, która swoją premierę będzie miała w czerwcu. Zayn został również twarzą wiosenno-letniej kampanii Versus, co było do przewidzenia, biorąc pod uwagę fakt, że autorką zdjęć została. sama Gigi.

ZOBACZ TAKŻE: Ten płaszcz Zary to prawdziwa sensacja. Ma już konto na Instagramie

U boku Zayna pojawiła się Adwoa Aboah, wschodząca gwiazda modelingu oraz aktywistka o niezwykle charakterystycznej urodzie. Sesja odbyła się jeszcze w grudniu ubiegłego roku w historycznym zabytku oraz kultowej lokalizacji na mapie Los Angeles, czyli hotelu Chateu Marmont. Piękne wnętrza posłużyły jako tło kampanii autorstwa Gigi, która sfotografowała Zayna i Adwoę korzystając wyłącznie z iPhone'a oraz zwykłego aparatu cyfrowego. Dzięki temu zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie, a my mamy wrażenie jakbyśmy patrzyli na grupkę znajomych, a nie kampanię międzynarodowego giganta branży mody. Taki zabieg, w kontekście zamiłowania Donatelli do "millenialsów", idealnie oddał charakter pokolenia, dla którego iPhone jest przedłużeniem ręki, a robienie zdjęć znajomym to czasami sposób na życie.

Gigi nie jest jedyną modelką, która zainteresowała się fotografią, ponieważ Kendall Jenner już od jakiegoś czasu chwali się swoimi zdjęciami. Młodsza siostra Kim niedawno została autorka okładek nowego numeru magazynu "Love", w przypadku Gigi kampania Versus jest totalnym, profesjonalnym debiutem. Czy to początek nowej ścieżki kariery w życiu modelki?

Materiał pochodzi z serwisu Fashionpost.pl

Zobacz także: Zayn zaprojektuje kapsułową kolekcję dla Versus Versace

Zobacz wideo
Więcej o: