Kate Moss dla Reserved: tak ikona modelingu wygląda w polskich ubraniach [ZDJĘCIA, CENY]

Niedrogie, mroczne i sexy - takie będą ubrania z jesiennej kolekcji Reserved, z którą polska sieciówka debiutuje w Londynie. Kluczowe modele sezonu wybrała i zaprezentowała Kate Moss.

Już 6 września polski Reserved otworzy swój pierwszy sklep w zakupowym sercu Europy, przy słynnej Oxford Street w Londynie. Ekspansja na Wyspy wydaje się oczywistym krokiem dla firmy - ze względu na mnogość naszych rodaków, ale i na klientów szukających przy Oxford konkurencyjnych cen. Pozostałych przekonać ma Kate Moss, prawdziwa legenda brytyjskiego modelingu i królowa rockowego stylu.

43-letnia Moss słynie z wierności estetyce żony rockmana (którą formalnie jeszcze jest), a czerń i skóra zajmują w jej szafie uprzywilejowane miejsce. Gust supermodelki wybija się na zdjęciach z najnowszej kampanii polskiej marki, w której Brytyjka pełniła nie tylko rolę modelki, ale i "kuratorki".

Kate Moss dla Reserved - ZDJĘCIA I CENY

Kate Moss na planie kampanii ReservedKate Moss na planie kampanii Reserved mat. prasowe Reserved

Nie chodziło o sztuczne przebieranki, tylko o prawdziwy styl naszej bohaterki. Aby z naszej kolekcji wybrała to, co jej w duszy gra. Reserved jest przecież właśnie taką marką: cokolwiek ci w duszy gra, my na pewno mamy to w ofercie - przekonuje Monika Kapłan, dyrektor marketingu marki.

Co Kate Moss wybrała z oferty Reserved? Na największy hit zapowiada się płaszcz w stylu lat 70. z błyszczącego PVC w kolorze wina (299 zł). Tańsze jest sztuczne futerko (229 zł) czy świetna spódnica mini z lakierowanej ekoskóry (99,99 zł). Na zdjęciach uznanego fotografa Daniela Jacksona Kate prezentuje wymienione elementy kolekcji oraz np. bardziej awangardowe, lakierowane spodnie-marchewki.

Dlaczego wszystkie zdjęcia z kampanii Reserved są czarno-białe, a piękny kolor płaszcza zobaczymy tylko na ujęciach zza kulis? W zamyśle autora miały one przypominać złote lata kariery Kate Moss, kiedy jako młoda dziewczyna wylansowała pojęcie "heroin chic" i pozowała dla legendarnego Petera Lindbergha.

Zobacz więcej ZDJĘĆ i sprawdź ceny kolekcji Reserved reklamowanej przez Kate Moss

Polskie akcenty dotyczą ostatnio także marki Victoria's Secret:

Aniołki Victoria's Secret zapraszają na wielkie otwarcie w Warszawie

Więcej o: