Druhny Kate Middleton w sukienkach od Macfarlane

Drugą najpilniej strzeżoną tajemnicą zaraz po sukni ślubnej Kate Middleton było to, w jakich kreacjach i od jakiego projektanta pojawią się druhny. Już wiemy, że ich autorem jest Nicki Macfarlane.

Zaszczytną funkcję pierwszej druhny pełniła jej rodzona siostra - Philippa Middleton. Wiadomo już, że autorką sukni dla wszystkich druhen jest brytyjska projektantka Nicki Macfarlane.

Przykłady prac można zobaczyć na jej stronie internetowej . Suknie wykonane są głównie z jedwabiu, tafty . Głównie są to mini krecje dla małych dziewczynek, których ceny zaczynają się od 300$. Ceny sukien dla dorosłych zaczynają się od 600$ w górę. Biorąc pod uwagę, że to królewski ślub - nie są to szczególnie wygórowane kwoty.

Suknia pierwszej druhny była prosta, skromna i dopasowana do figury Philippy. Śnieżnobiały kolor kojarzony z niewinnością bardzo ładnie współgrał z kreacjami małych druhenek, które z wiankami na głowach kojarzyły się z aniołkami.

Philippa MiddletonPhilippa Middleton Fot. Eastnews

Oprócz siostry Kate Middletom - Pippy - kreacje od Macfarlane włożyły również pozostałe druhny, a właściwie druhenki:

- Lady Louise Windsor (lat 7) - kuzynka Williama ze strony ojca. Jest córką księcia Edwarda i Sophie (hrabiny Wessex),

- Margarita Armstrong-Jones (lat 8). Druga kuzynka księcia Williama. Córka wicehrabiego Linley.

- Eliza Lopez (lat 3)- wnuczka Camilli - żony księcia Karola, księżny Kornwalii. Matka Elizy - Laura jest jej córką z poprzedniego małżeństwa z Andrew Parker Bowles'em.

- Grace van Cutsem (lat 3) - jest chrześniaczką księcia Williama. Rodzina królewska oraz van Cutsem'owie są ze sobą bardzo blisko. Książę William spędzał u nich bardzo dużo czasu będąc jeszcze małym chłopcem.

Grace van CutsemGrace van Cutsem http://blog.londonconnection.comEliza LopezEliza Lopez http://blog.londonconnection.com

Lady Louise WindsorLady Louise Windsor Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Makijaż ślubny Kate Middleton będzie jej własnym dziełem

Więcej o: