królewski ślub

 • Przesądy ślubne - czy warto w nie wierzyć?

  Przesądy ślubne - czy warto w nie wierzyć?

  Szczęście, zdrada, zarządzanie majątkiem lub dominacja w związku. Tych aspektów tyczą się najczęściej polskie ślubne porzekadła. Większość z nich przekazywana jest tradycyjnie z pokolenia na pokolenie. Dlatego też, przedstawiamy wam najbardziej popularne polskie zabobony.

  Magdalena Bloch
 • Modny ślub - co będzie trendy w 2013 roku?

  Dziesięciu wedding plannerów* wieszczy, co będzie najmodniejsze na ślubach i weselach w nadchodzącym roku. Lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych nowożeńców.

  Ola Długołęcka
 • Matka panny młodej - na jaki typ może trafić zięć?

  Matka panny młodej - na jaki typ może trafić zięć?

  Teściowa-zięć to relacja na całe życia - w teorii - trwa póki śmierć was nie rozdzieli. Matka panny młodej to stan, w którym teściowa znajduje się przez jeden dzień - w dniu waszego ślubu. Na jaki typ charakterologiczny można trafić?

  Ola Długołęcka
 • Czy na weselu da się zarobić?

  Czy na weselu da się zarobić?

  Oczywiście zapraszamy gości po to, żeby wspólnie radować się z wejścia na nową drogę życia. Na chłodną kalkulację zysków i strat nie powinno być miejsca. Swoją drogą, ciekawe jednak, czy ślub i wesele to rzeczywiście inwestycja bezzwrotna?

  Ola Długołęcka
 • Ślub oczami wedding plannerki

  Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Nie wszystkie pary są gotowe na samodzielne stawienie mu czoła. W takim przypadku po pomoc zwracają się do wyspecjalizowanych w tej dziedzinie wedding plannerów. O ślubach, celebrytach i wyzwaniach opowiada nam jedna z najbardziej znanych organizatorek ślubów, Katarzyna Gajek z agencji Aspire.

  Ola Długołęcka
 • Kwiatowe dekoracje na ślub

  Pachnące i kwitnące ozdoby to niezbędny element ślubu oraz wesela. Jakie dekoracje są teraz modne i co wybrać, aby obniżyć koszty? Radzi florystka z pracowni Nakokarde, Anna Rutkowska.

  ola długołęcka
 • Gwiazdorskie zaręczyny

  Gwiazdorskie zaręczyny

  Prace nad pierścionkiem zaręczynowym, jaki Brad Pit podarował Angelinie Jolie, trwały prawie rok. Jak wyglądają inne klejnoty, które na palcach serdecznych noszą gwiazdy?

  ola długołęcka
 • Dopasuj suknię ślubną do swojej sylwetki

  Dopasuj suknię ślubną do swojej sylwetki

  Piękna w dniu ślubu. To marzenie każdej panny młodej. Wybór sukni to połowa sukcesu. Zacznij od doboru odpowiedniego dla siebie kroju, który podkreśli zalety figury, a ukryje to, co chciałabyś zakamuflować.


  ola długołęcka
 • Zaręczynowa etykieta

  Zaręczynowa etykieta

  Zanim dojdzie do ślubu, po drodze są jeszcze zaręczyny. Czy wiesz, jak się zachować, żeby nikogo nie urazić, nie pominąć i być zadowoloną? Przewodnik po etykiecie rozwieje największe wątpliwości.

  ola długołęcka
 • Śluby z dawnych lat

  Śluby z dawnych lat

  Czy tradycja sukien ślubnych z pierwszej połowy XX i XXI wieku różni się od siebie zasadniczo? Wydaje się, że współczesne suknie są dłuższe, bardziej strojne i mają więcej wspólnego z XIX wiekiem -podobnie jak one mają gorsety, halki i konstrukcje z drutów.

  ola długołęcka
 • Suknie ślubne znanych panien młodych

  Suknie ślubne znanych panien młodych

  Chociaż znane panny młode mogą do woli wybierać i przebierać wśród projektantów i ich propozycji, ich suknie ślubne nie zawsze zachwycają. Ponieważ sezon na śluby zbliża się wielkimi krokami, warto zobaczyć, które suknie są piękne, a które niewarte wydanej fortuny.

  ola długołęcka
 • Charlotte Casiraghi twarzą Gucci

  Charlotte Casiraghi należy do rodu książęcego panującego w Monako. Ze względu na swoją urodę i styl wzbudza ogromne zainteresowanie prasy. Sama jednak stara się jak najmniej rzucać w oczy i prowadzić spokojne życie. Po podpisaniu kontraktu reklamowego z Gucci ta sytuacja może się jednak zmienić...

  ola długołęcka
 • Gdy kobieta prosi o rękę

  Gdy kobieta prosi o rękę

  Zgodnie z duchem równouprawnienia, kobiety na równi z mężczyznami mają prawo do oświadczyn i proponowania małżeństwa. Według badań przeprowadzonych przez brytyjski dziennik Daily Mail, jedne na dziesięć oświadczyn są z inicjatywy kobiety. Dlaczego tak mało?

  ola długołęcka
 • Sekretne śluby gwiazd

  Sekretne śluby gwiazd

  Coraz więcej słychać plotek o letnich zaślubinach Jessiki Biel i Justina Timberlake'a, które w sekrecie mają się odbyć w tym roku w Europie. Czy gwiazdy wielkiego formatu rzeczywiście mają szanse na ślub w tajemnicy? Niektórym się to udało!

  ola długołęcka
 • Styl Kate Middleton

  Styl Kate Middleton

  Księżna Cambridge jest pod ciągłym ostrzałem fotografów. Nieważne co robi i gdzie się pokazuje żona księcia Williama. Dla milionów liczy się tylko, w co jest ubrana i jak wygląda.

  ola długołęcka
 • Kto rządzi w Monako?

  Kto rządzi w Monako?

  We wrześniu mija trzydzieści lat od śmierci księżnej Grace Grimaldi. Czy ikona stylu znalazła w rodzinie godnych naśladowców? Poznaj bliżej życie dzieci i wnucząt monakijskiego rodu panującego.

  ola długołęcka
 • Druhny Kate Middleton w sukienkach od Macfarlane

  Druhny Kate Middleton w sukienkach od Macfarlane

  Drugą najpilniej strzeżoną tajemnicą zaraz po sukni ślubnej Kate Middleton było to, w jakich kreacjach i od jakiego projektanta pojawią się druhny. Już wiemy, że ich autorem jest Nicki Macfarlane.

  norma_jeane
 • Lalka przyszłej księżnej

  BBC przygotowuje serię programów o rodzinie królewskiej, a popularna na Wyspach firma Hamley wyprodukowała lalkę, podobiznę Kate Middleton. Zabawkę można nabyć za 35 funtów. Szaleństwo?

  jolbi
Więcej o:

królewski ślub

 • Najpiękniejsze królewskie śluby

  z arystokratycznej rodziny, a w dodatku była rozwódką. Miłość pokonała jednak przeszkody. Filip zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Pobrali się w 2004 roku. Królewskie śluby zawsze były szeroko komentowane. Tak też było w przypadku ślubu Petera Phillipsa z Autumn Kelly. Peter jest najstarszym wnukiem

 • Gwiazdy na królewskim ślubie

  wykonanie ich zaręczynowych zdjęć. Na liście gości znalazła się także angielska modelka. Łącznie na ślub zaproszono prawie dwa tysiące osób. Brytyjski rząd szacuje, że telewizyjne relacje z uroczystości obejrzą dwa miliardy ludzi. Gadżety dla Kate i Williama Królewskie śluby

 • Największe wpadki i zaskoczenia na królewskich ślubach

  Nawet pomimo ogromnej ilości ludzi przygotowujących ceremonie i wesele, jak i dużej kwoty pieniędzy przeznaczonej na ten wielki dzień, mogą przydarzyć się wpadki. Zdarzały się one nawet na królewskich ślubach. Sprawdź, co zaskoczyło młode pary! Rodzina królewska to doskonale działająca firma

 • Królewskie śluby

  Holywoodzka aktorka, zjawiskowa piękność jedzie do Cannes, tam w pałacu w Monako pozuje do sesji fotograficznej i poznaje przystojnego księcia Rainiera. On zakochał się od pierwszego wejrzenia, ona - nie. dopiero podczas drugiego spotkania książę przypadł jej do gustu. Ślub stulecia, jak go wówczas

 • Królewskie śluby ostatniego roku

  Ten ślub był zdecydowanie najgorętszą uroczystością tego roku. 29 kwietnia Książę William i księżna Kate powiedzieli sakramentalne ''tak'' na oczach około trzech miliardów osób zgromadzonych przed telewizorami na całym świecie. W Polsce uroczystość oglądało około 3,5 miliona osób. Podczas

 • Obama w kapeluszu księżnej Beatrice

  się z kosmicznego kapelusza, w którym na ślubie księcia Williama i Kate Middleton pojawiła się księżna Beatrice. Jego projektant uważa jednak, że dzieło jest po prostu piękne! W wywiadzie powiedział: Moją inspiracją było piękno i elegancja królewskiego ślubu XXI wieku. (Panie) nie powiedziały mi czego chcą