Buty adidas x Jeremy Scott JS Bones

Jeremy Scott znowu zaskoczył. Tym razem niesamowitymi butami zainspirowanymi Flintstonami. Kto odważy się je założyć?

Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie przebić słynnych skrzydlatych butów zaprojektowanych przez Scotta dla marki adidas Originals, ale najnowszy model nazwany Jeremy Scott JS Bones robi większe wrażenie. Przypomina styl Pebbles i Bamm Bamm z kreskówki "Flintstonowie". To zdecydowanie buty dla buntowniczych nastolatków lubiących wyróżniać się z tłumu.

W tych butach Lil' Wayne wystąpił podczas rozdania nagród BET Awards i dzięki niemu stały się najbardziej pożądanym modelem jesieni 2011 . Jesteśmy jednak przekonani, że i bez jego wsparcia buty Jerremy Scott JS Bones znakomicie by się sprzedały. Powstały na bazie butów do koszykówki Hardland i z klasycznego, sportowego modelu Jeremy zamienił je w dyskotekowy okaz. Ozdobione zostały kawałkami materiału w cętki i turkusowej skóry w motyw węża oraz kontrastującymi, niebieskimi wykończeniami. Ich główną ozdobą są trzy kości umieszczone na sznurówkach, ale jeśli wydają się Wam zbyt awangardowe to możecie je odczepić.

Patrząc na kolorowe buty w stylu Flintstonów jesteśmy przekonani, że spodobają się osobom szukających awangardowych i niekonwencjonalnych butów , dzięki którym będą mogli podkreślić swój indywidualny styl. Buty trafią do sklepów adidas Originals w sierpniu.

Więcej o: