Moda na eko: organiczne balsamy do ust

Naturalność jest w modzie! Zobacz organiczne kosmetyki do ust w uroczych opakowaniach, skuś się na nie i szerz ekologiczne podejście!

Dzisiaj prezentujemy Wam nasze kolejne odkrycie - seria amerykańskich i brytyjskich balsamów do ust, które mogą poszczycić się certyfikatami produktu organicznego wydawanymi w krajach pochodzenia. To coś idealnego dla wegetarian, ponieważ żadna z tych śliczności nie była stosowana na zwierzętach!

Organiczne balsamy do ust w kulce EOS - 14,99 zł za sztukęOrganiczne balsamy do ust w kulce EOS - 14,99 zł za sztukę fot. butik4girls.pl

Fot. organiczne balsamy do ust w kulce EOS - 24,90 zł za sztukę

Prezentowane kosmetyki zawierają wyłącznie w 100% naturalne składniki pochodzenia roślinnego z ekologicznych upraw. Nie ma w nich żadnych pochodnych ropy naftowej, GMO, sztucznych barwników, konserwantów ani słodzików. Warto zwrócić uwagę, że balsamy Lip Smacker Natural nie zawierają również glutenu, więc są bezpieczne dla osób nietolerujących go.

Czyżby moralny odzew producentów, którzy w większości niszczą planetę i nasze zdrowie? Jak widać zapotrzebowanie jest, a im większe będzie, tym bardziej wzrośnie podaż i oby wyparła produkty niezdrowe i czysto chemiczne, dlatego kupujemy!

Zajrzyjcie do GALERII , znajdziecie w niej mnóstwo balsamów do ust, które są nie tylko ekologiczne i naturalne, ale i piękne!

Czytaj dalej:

Błękitne perfumy - idealne na wiosnę!

Szampony przeciw wypadaniu włosów

źródło: Okazje.info

Więcej o: