organiczne kosmetyki

 • Moda na eko: organiczne balsamy do ust

  Moda na eko: organiczne balsamy do ust

  Naturalność jest w modzie! Zobacz organiczne kosmetyki do ust w uroczych opakowaniach, skuś się na nie i szerz ekologiczne podejście!

  annaszulc
 • Miranda Kerr stworzyła własną linię organicznych kosmetyków
 • Gdzie kupić organiczne kosmetyki?

  Gdzie kupić organiczne kosmetyki?

  Interesujesz się organicznymi kosmetykami, ale nie wiesz gdzie je dostać? Sklep Phenome w Blue City w Warszawie jest miejscem gdzie znajdziesz bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych surowcach.

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

organiczne kosmetyki

 • Gdzie kupić organiczne kosmetyki?

  Phenome jest pierwszą w Polsce siecią z organicznymi kosmetykami. Nawet ich opakowania powstają w 100% z wtórnie przetworzonego tworzywa. Natomiast buteleczki szklane również nadają się do recyklingu. Kartonowe opakowania są wykonane w 80% z makulatury, a w 20% z ekologicznej celulozy. Składniki

 • Bądź EKO! Przegląd organicznych kosmetyków

  Kosmetyki organiczne to takie, które wykonane zostały z blisko stu lub stu procent składników pochodzenia naturalnego. Producenci starają się, by rośliny pochodziły z ekologicznych upraw, na których nie stosuje się chemicznych nawozów i oprysków oraz nie wykorzystuje się ludzi do katorżniczej pracy

 • Miranda Kerr stworzyła własną linię organicznych kosmetyków

  Porcelanowa skóra Mirandy Kerr to nie tylko dobre geny, ale również kwestia odpowiedniej pielęgnacji. W poszukiwaniu produktów idealnych, modelka wybrała podążanie swoją własną drogą i stworzyła linię kosmetyków organicznych - Kora. W licznych wywiadach, gwiazda wybiegów Victoria Secret mówiła:

 • Ona to lubi: Aleksandra Zienkiewicz

  1. SZAMPON VITAMINO COLOR L'Oréal Professionnel. Świetnie pielęgnuje włosy. 40 zł/250 ml 2. MLECZKO DO CIAŁA INTENSYWNA PIELĘGNACJA Garnier. Fenomenalnie nawilża. 26 zł/400 ml 3. MASKA VITAMINO COLOR L'Oréal Professionnel. Wygładza i nabłyszcza włosy. 65 zł/200 ml 4. COCO MADEMOISELLE EDP. Chanel.

 • Moda na eko: organiczne balsamy do ust

  Dzisiaj prezentujemy Wam nasze kolejne odkrycie - seria amerykańskich i brytyjskich balsamów do ust, które mogą poszczycić się certyfikatami produktu organicznego wydawanymi w krajach pochodzenia. To coś idealnego dla wegetarian, ponieważ żadna z tych śliczności nie była stosowana na zwierzętach!