Modne fryzury. Postaw na loki w dużej objętości!

Nareszcie się doczekaliśmy! Wiosna się zaczęła, a wraz z nią nowe trendy również we fryzurach. Wracamy do loków i to w jak największej objętości!

Lubimy te fryzury, bo choć ich ułożenie zajmuje nam zwykle trochę więcej czasu, sprawiają, że czujemy się bardziej kobieco. Loki i fale, bo o nich mowa dodają dziewczęcego uroku i zwracają uwagę. W tym sezonie dodatkowo postawcie na objętość.

Stylizacje fryzur, które pojawiły się na pokazie Badgley'a Mischki to z jednej strony powrót do przeszłości, z drugiej bardzo ciekawa koncepcja na oryginalne uczesanie. Miłośniczka stylu retro - Ada Fijał już się do niego przekonała. Na poniedziałkowej gali Oskarów Fashion 2011 piosenkarka dla odmiany rozpuściła włosy i postawiła na wyrazisty skręt.

Drobniejsze, bujnie zakręcone loczki można podpiąć spinkami w okolicy skroni. Fryzura momentalnie nabiera innego, znacznie ciekawszego charakteru. Do tego możemy dodać elegancki gadżet w postaci spinki, ciekawej chustki, czy kapelusza jest świetnym dodatkiem do fryzury tego typu.

Aby wykonać fryzurę najpierw musisz zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia :

1) Nałóż na włosy kosmetyk utrwalający, oraz dodający objętości. Swoją ulubioną piankę , lakier.

2) Na pewno będziesz potrzebowała: lokówki, prostownicy , nieźle sprawdzają się też papiloty, lub wałki, ale jeśli chcesz kręcić loki z ich udziałem będzie to znacznie bardziej czasochłonne.

- trzymaj lokówkę pionowo , następnie ściśnij mały kosmyk włosów i zakręć wywijając go do zewnątrz . Uwolnij go po kilku sekundach. Istotne jest, by włosy skręcać do połowy wysokości głowy, tak, by sam czubek fryzury był gładki.

3) zakręcone pasemko zawiń na palec, tak aby powstał ślimak . Przypnij go spinką przy samej głowie. Nie musisz się przejmować tym, żeby był skręcony idealnie. Gdy końcówki włosów będą sterczały - osiągniemy ciekawszy efekt. Dokładnie to samo zrób z kolejnym pasemkiem, ale tym razem włos zakręć do wewnętrznej strony, dzięki temu nie posklejamy kosmyków. Utrwal wszystko lakierem ,

4) Na koniec roztrzep włosy delikatnie palcami i kiedy uznasz rezultat fryzury za zadowalający raz jeszcze użyj lakieru.

Zajrzyj do naszej galerii, gdzie znajdziesz więcej zdjęć z pokazu Badgley'a Mischki!

Zobacz też:

Kontrowersyjne sekrety piękna według Lady Gagi

Więcej o: