Geri Halliwell uzależniona od sportu?

Figura Geri Halliwell, którą niejednokrotnie chwaliliśmy za dyscyplinę i zapał do sportu zaczęła się zmieniać. Czyżby artystka przekroczyła pewną granicę?

W czasach ogromnej popularności zespołu Spice Girls - Geri Halliwell uchodziła za jedną z najseksowniejszych 'Spicetek'. Okrągłe, kobiece kształty, duży widocznie wyeksponowany biust, wyraziście rude włosy, mocny makijaż i wyzywające stroje sprawiły, że była ona postrzegana jako ta najbardziej kobieca i zmysłowa członkini zespołu.

Parę lat później rozpoczęła karierę solową. Piosenkarka przeszła wówczas totalną metamorfozę! Znacznie schudła, rozpoczęła intensywnie trenować, a jej ciało zupełnie się zmieniło. Z rudowłosej seksbomby - przemieniła się w delikatną i eteryczną blondynkę z prawie niewidocznym makijażem i filigranowym ciałem, któremu jednak nie brakowało jędrności, sprężystości i wyrzeźbienia.

Jej sylwetka również stała się bardziej sportowa. Fałdki i cellulit zniknęły . Naszym zdaniem jednak, zmiana była jak najbardziej pozytywna. Artystka dojrzała i wzięła się ostro do pracy. Podejście było godne podziwu, a figury można było jej zdecydowanie pozazdrościć.

Dziś jednak sytuacja nieco się zmieniła. Ciało Geri, mimo, że wciąż widocznie wyrzeźbione wydaje się należeć do staruszki. Skóra straciła jędrność, a zupełny brak tkanki tłuszczowej odbił się zdecydowanie negatywnie na jej wyglądzie.

Wygląda na to, że zasada złotego środka straciła dla piosenkarki znaczenie. W dążeniu do "idealnej" figury pozbawionej tłuszczu została przekroczona granica. Niestety...

Geri wcześniej:

Geri Halliwell uzależniona od sportu?Geri Halliwell uzależniona od sportu? Kolaz Lula.pl

Dziś:

Geri HalliwellGeri Halliwell Fot. Eastnews

Zajrzyjcie też do naszej galerii!

Co o tym myślicie?

Zobaczcie też:

Kirstie Alley schudła po tańcu z gwiazdami 18kg

Jak oceniacie obecną figurę Geri Halliwell?
Więcej o: