Kelly Osbourne i jej sposoby na utratę wagi

Kelly Osbourne przez ostatnie 2 lata bardzo dużo schudła. Niewątpliwie stało się tak dzięki regularnej i ciężkiej pracy. Gwiazda ma swój własny sekret, który dodatkowo - zawsze poprawia jej humor.

Kelly Osbourne wybrała już swój sposób na poprawienie nastroju i spadek zbędnyck kilogramów. Ćwiczenia na siłowni są dla niej najlepszym sposobem na poprawienie humoru - informuje PAP. Według niej, nic nie sprawdza się lepiej. Gwiazda uzależniła się od treningów! Spadek wagi - Kelly zawdzięcza skrupulatnemu przestrzeganiu diety oraz regularnym i wymagającym treningom. Okazuje się, że dziś dla Kelly siłownia stała się niemal drugim domem.

Według informacji z PAP, Kelly twierdzi:

Przed kilkoma tygodniami zaczęłam ćwiczyć na siłowni jak nigdy wcześniej! Bardzo podoba mi się moje nowe centrum sportu, a ćwiczenia sprawiają, że wydzielają się endorfiny i poprawia się mój nastrój. Teraz próbuję nowych rzeczy. Nie znoszę biegać, ale mój trener fitness pokazał mi na to inny sposób. Biegasz z przerwami po minucie i zanim się zorientujesz, masz za sobą pół godziny treningu na bieżni! - wyjaśniła w jednym z wywiadów".

Córka znanego artysty tak pokochała zajęcia na siłowni, że zamiast restauracji - właśnie tam umawia się teraz ze znajomymi:

Siłownia to świetnie miejsce na spotkania. Jest blisko mojego domu i często widuję się tam z przyjaciółmi" - przyznała. To dosyć zabawne, bo polega na tym samym, co chodzenie do pubu, a jednak jest dużo zdrowsze" - dodała gwiazda reality show "Rodzina Osbourne'ów".

My jesteśmy pod dużym wrażeniem efektów jakie w ciągu ostatniego czasu udało się wypracować celebrytce! Wymagało to z pewnością wiele poświęceń. Jak widać jednak, konsekwentne dążenie do celu ma widoczne plusy. W przypadku Kelly Osbourne - nie ma co do tego wątpliwości.

Zajrzyjcie też do naszej galerii!

Kelly Osbourne z rodziną na Festiwalu Filmowym TribecaKelly Osbourne z rodziną na Festiwalu Filmowym Tribeca kolaż - Anna Szulc

Polecamy:

Dieta, którą polubisz od razu!

Więcej o: