Heidi Klum stawia na jogę!

Każda gwiazda ma swoje własne sposoby dbania o figurę. Heidi Klum jest zwolenniczką jogi. Parę dni temu wraz z Russellem Simmonsem ćwiczyli w parku na Manhattanie.

Każda ze znanych gwiazd przykłada dużą wagę do tego jak wygląda, a systematyczne dbanie o zgrabną sylwetkę staje się dla nich integralną częścią życia. Heidi Klum jest modelką światowej sławy. Ma 38 lat, ale jej figury bez wątpienia można tylko pozazdrościć. Oprócz joggingu - Heidi stawia na jogę . Parę dni temu wybrała się na sesję do parku na Manhattanie, gdzie ćwiczyła wraz z Russellem Simmonsem.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widzimy jak modelka wykonywała bez problemu wszystkie podstawowe asany. W innych pomagał jej instruktor.

Dziś większość gwiazd Hollywood praktykuje jogę. I nic dziwnego, bowiem w trakcie ćwiczeń jogi nasze mięśnie się rozluźniają, wykonujemy przy tym ćwiczenia oddechowe, a praktyka medytacji pomaga w umysłowym i fizycznym rozwoju . Zmniejszają się objawy stresu i niepokoju, joga zapobiega również wpływowi hormonów na uczucie przygnębienia, czy stresu, a w związku z tym znacznie zwiększa naszą odporność. Nie tylko tą fizyczną, ale również psychiczną.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jak modelka radzi sobie z jogą.

Heidi Klum ćwiczy jogęHeidi Klum ćwiczy jogę Fot. Eastnews

Zobacz też:

Intensywne treningi polepszają nasz nastrój

Więcej o: