Finał Project Runway 2. Nie tylko Rubik i Kurkova! Kto jeszcze pojawił się na nagraniu ostatniego odcinka show? Znane blogerki i słynni polscy projektanci [ZDJĘCIA]

Macademian Girl była najbardziej stylowo ubraną gwiazdą, jaka zasiadła w pierwszym rzędzie. Za to Maffashion wyglądało kobieco i uroczo.

Jakkolwiek można by oceniać drugą edycję TVN-owskiego show, jedno jest pewne - "Project Runway" pozostaje programem ważnym i prestiżowym w ofercie stacji. Po pierwsze, promuje młodych (nie bójmy się tego słowa) artystów. Po drugie, promuje polską modę. Jury jest merytoryczne, szczere i profesjonalne, a przewodzi mu najbardziej utytułowana w branży polska supermodelka - Anja Rubik . Co ważne, w finałowym odcinku show zawsze pojawia się jakaś zagraniczna gwiazda z imponującymi osiągnięciami. W zeszłym roku był to zdolny projektant Anthony Vaccarello , obecnie współpracujący z Donatellą Versace, a w tym roku gwiazda modelingu i niezliczonej ilości kampanii reklamowych - Karolina Kurkova .

Project Runway finałProject Runway finał x-news x-news

Nic więc dziwnego, że na nagraniu ostatniego odcinka "Project Runway" chce być obecny po prostu każdy. Tym razem Karolinę Kurkovą na żywo mogli oglądać m.in. projektantka Eva Minge , blogerki Macademian Girl i Maffashion , żona znanego bramkarza oraz debiutująca projektantka biżuterii Sara Boruc , duet projektantów Paprocki & Brzozowski oraz kontrowersyjny uczestnik show "Top Model"- Mateusz Maga .

Wyjątkowo spodobała nam się kolorowa, ciekawa i gruntownie przemyślana stylizacja fashion blogerki Macademian Girl . Nie bez powodu Tamarę Gonzalez Pereę uważa się za najoryginalniejszą z polskich blogerek. Na finał "Project Runway" Macademian wybrała efektowną niebieską pelerynę marki poca&poca , którą zestawiła ze spódnicą mini z H&M . Doskonałym dopełnieniem stylizacji były ceglaste szpilki z kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M . Nie zapomnijmy też o biżuterii, która jest elementem koniecznym w stylizacjach blogerki - tym razem były to naszyjnik i pierścionki marki by dziubeka .

Macademian GirlMacademian Girl WBF WBF

Zobacz wideo

W zupełnie innym, zdecydowanie bardziej klasycznym stylu wystąpiła inna blogerka modowa - Maffashion . Julia Kuczyńska miała na sobie tego wieczoru jasnoróżową jedwabną suknię z kwiatowym nadrukiem marki Bizuu . Dopasowała do niej małą turkusową torebkę od Sabriny Pilewicz .

MaffashionMaffashion WBF/Cezary Piwowarski WBF/Cezary Piwowarski

Zobacz wideo

Ewa Minge , która również zasiadła w pierwszym rzędzie podczas nagrania finałowego epizodu "Project Runway", zjawiła się w studiu nie bez powodu. Otóż była gościnnym jurorem w jednym z odcinków programu.

Zobacz wideo

W podobnej roli oglądaliśmy duet Paprocki & Brzozowski, Teresą Rosati, czy Monikę Olejnik, której niestety na finale zabrakło. A szkoda - na pewno zaskoczyłaby kolejną niesamowitą stylizacją!

Więcej zdjęć gości nagrania znajdziecie w naszej GALERII

A jak oceniacie stylizacje trzech jurorek finałowego odcinka "Project Runway"?

Więcej o: