Gwiazdy na imprezie Swarovski

Otwarto powiększony i nowocześnie ozdobiony butik Swarovski w Galerii Mokotów. Sprawdźcie jakie gwiazdy pojawiły się na tym wydarzeniu i w co się ubrały!

Szóstego kwietnia odbyła się impreza z okazji otwarcia zmodernizowanego butiku Swarovski w Galerii Mokotów. Został on powiększony, a dodatkowo zastosowano w nim design "Crystal Forest" zaprojektowany przez znanego japońskiego projektanta Tokujina Yoshiokę .

Ewa Sereczyńska, Dyrektor Generalny Swarovski Polska, powiedziała:

Jesteśmy dumni mogąc świętować dziś to otwarcie. Gdy nasz butik w Galerii Mokotów został otwarty ponad dziesięć lat temu, Swarovski wprowadzał swoją niebiesko-czerwoną stylistykę, która błyskawicznie stała się symbolem rozpoznawalnym i dobrze znanym na całym świecie. Dziś przyszedł czas na zmiany. Nowy design "Crystal Forest"  przenosi naszych klientów w świat kryształu i zaprasza do odkrycia na nowo marki Swarovski. To charakterystyczne, że nasz pierwszy butik w Polsce jest dziś jednocześnie pierwszym, prezentującym nową koncepcję sieci detalicznej.

Na otwarciu pojawiło się mnóstwo gwiazd z polskiego show-biznesu. O wspaniałej stylizacji Oli Kwaśniewskiej wspominałyśmy we wcześniejszym artykule. Warto zwrócić uwagę także na Agnieszkę Popielewicz , która postawiła na bluzkę w kolorze fluo , białe spodnie długości 7/8, cienki niebieski pasek, proste czółenka w szarym kolorze i dwukolorową torbę, która jest niezbyt trafnie dobrana i psuje cały efekt - gdyby nie ona, wyszłaby atrakcyjna i modna minimalistyczna stylizacja. Poza tym, apelujemy - Agnieszko, aparatem ortodontycznym trzeba się chwalić, a nie ukrywać go za sztucznym grymasem! Rozalia Mancewicz trochę się postarzyła swoim ubraniowym wyborem, za to kolor jej bluzki był fantastyczny! Justyna Steczkowska , jak zawsze, bardzo elegancko i kobieco - aż zazdrościmy perfekcyjnej figury! Edyta Herbuś tym razem wyglądała zupełnie zwyczajnie, mimo to plus za modną skórzaną kurtkę .

Zobaczcie przygotowaną przez nas GALERIĘ i zdecydujcie, która gwiazda ubrała się najgorzej, a która najlepiej!

Gwiazdy na imprezie SwarovskiGwiazdy na imprezie Swarovski fot. Akpa

Więcej o: