"Ghost in the Shell" wchodzi do kin! Zobacz, jak youtuberka wciela się w przerażającą postać z filmu

Już 31.03 do kin wchodzi nowa, fabularna wersja "Ghost in the Shell", jednego z najbardziej znanych anime w historii kina. Zobaczcie, jak Klaudia Utnicka wciela się w jedną z postaci filmowego hitu.

Zombie? Joker? Ciri z "Wiedźmina"? Dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Klaudia Utnicka z zawodu jest wizażystką i kostiumografką, a w wolnym czasie prowadzi kanał na YouTube - Make Up by Utnicka. Publikuje tam poradniki, w których pokazuje, jak wciela się w znane postaci z gier i filmów. Specjalnie dla nas przygotowuje charakteryzacje inspirowane bohaterami najważniejszych premier filmowych tego roku.

Robotyczna gejsza w scenach ze zwiastunu 'Ghost in the Shell'Robotyczna gejsza w scenach ze zwiastunu 'Ghost in the Shell' screen YouTube Universal Pictures

Kultowe anime "Ghost in the Shell" doczekało się w końcu hollywoodzkiego remake'u. Fabularna wersja weszła właśnie na ekrany kin i z tej okazji Klaudia przygotowała dla nas niesamowitą metamorfozę. Wcieliła się w jedną z gejsz-robotów, które możemy zobaczyć w filmie. Prezentuje się imponująco, prawda?

Więcej fantastycznych przemian Klaudii znajdziecie na jej kanale - Make Up by Utnicka. Jej przygody z charakteryzacją możecie śledzić także na Facebooku i Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Na ten film czekały nie tylko dziewczyny. Vlogerka odtwarza makijaż Belli z "Pięknej i Bestii" [WIDEO]