Jennifer Aniston radzi jak dbać o urodę

Jennifer Aniston ma dziś 41 lat. Wygląda świetnie i znacznie młodziej niż wskazywałby na to jej wiek. Jakie są jej sposoby na młody wygląd?
Dziewczęcy warkoczyk Jennifer Aniston. Dziewczęcy warkoczyk Jennifer Aniston. MARCOCCHI GIULIO/SIPA/EAST NEWS/MARCOCCHI GIULIO/SIPA

Delikatny makijaż

Jeśli chodzi o makijaż - Jennifer nigdy nie maluje się zbyt mocno. To sprawia, że wygląda bardziej dziewczęco. Aktorka stawia na make up w stylu nude. Jasna, beżowa pomadka, prawie niewidoczne cienie, delikatna kreska i podkreślone rzęsy.

Tak delikatny makijaż odejmuje lat.

Do jej ulubionych kosmetyków należą:

Usta: Yves Saint Laurent Rouge Volupte odcień Nude Beige,
Oczy: Benefit Creaseless Cream Shadow/ Liner in Birthday Suit oraz Urban Declay naked Palette.

jennifer Aniston biega jennifer Aniston biega

Regularny jogging

Jennifer nie zawsze spędza całe godziny na ćwiczeniach. Jednak trenuje i biega regularnie. Na ćwiczenia kardio poświęca co najmniej 20 minut dziennie. Jogging jest jednym z najważniejszych form aktywności gwiazdy. Podobnie zresztą jak joga. Jennifer jest zdania, że te ćwiczenia mają nie tylko zbawienny wpływ na jej psychikę, ale również postawę ciała.

Jennifer Aniston znana jest z serialu Jennifer Aniston znana jest z serialu "Przyjaciele" oraz z takich filmów jak: "Dorwać byłą", "Sztuka zrywania", "Nadchodzi Polly" AP/Chris Pizzello

Pokaż swoje atuty

Jennifer jest zadowolona ze swojego ciała. Wie, jakie ma zalety, ale również zdaje sobie sprawę ze swoich wad. Ładne wyrzeźbione nogi i ręce są zdecydowanie tymi częściami jej ciała, którymi może i powinna się chwalić. Często zresztą to robi!

Jennifer Aniston (41) Jennifer Aniston (41) Celebrity/FlynetPictures/forum

Pij dużo wody

Każdego dnia aktorka pije około 12 szklanek wody.

Rachel (Jennifer Aniston) to mama Emmy - tatą jest oczywiście Ross. Rachel (Jennifer Aniston) to mama Emmy - tatą jest oczywiście Ross. Rachel Green (''Przyjaciele'')

Lśnij, ale bez świecenia

Jen wybiera nawilżające podkłady, które delikatnie rozświetlają cerę. Unika jednak tłustych kremów, czy kosmetyków, które powodowałyby nadmierne świecenie skóry.

Oto podkłady, które Jennifer poleca:

-Laura Mercier Oil Free Tinted Moisturizer SPF 20 - daje ładne półmatowe wykończenie

- L'Oreal Paris True Match Super Blendable Makeup - jest delikatny, nietłusty oraz skutecznie matuje.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Fot. lula.pl

Prosta stylizacja włosów

Jennifer uwielbia nosić rozpuszczone włosy, nawet wtedy, gdy jest na czerwonym dywanie. Aktorka czuje się w takim uczesaniu najlepiej. Dużą wagę przykłada do pielęgnacji włosów i do tego, by wyglądały zdrowo. Zawsze są jednak delikatnie podniesione, nawet wówczas, gdy gwiazda decyduje się na prostowanie.

 

.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston

Koński ogon

Nieśmiertelny koński ogon jest fryzurą, która zawsze odejmuje nam lat!

Więcej o: