Lula ubiera Justynę Steczkowską

Lula postanowiła pomóc przestylizowanej piosenkarce. Czy Justyna będzie wyglądać elegancko i kobieco?

Justyna Steczkowska

może się pochwalić wieloma znakomitymi osiągnięciami muzycznymi. Muzykę ma we krwi, urodziła się w wielodzietnej, grającej rodzinie, sama jest skrzypaczką.

Różnorodność tematów muzycznych jakie podejmowała jest naprawdę onieśmielająca. Miedzy innymi w 2001 roku wydała płytę: "Mów do mnie jeszcze ", na której są utwory do tekstów Williama Szekspira, Cypriana Kamila Norwida i Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Dostała Fryderyka w 2002 roku w kategorii: Album Etno/folk za płytę "Alkimja ", która zawiera utwory śpiewane po hebrajsku, aramejsku oraz w językach ladino i jidysz.

To dlaczego nie może sobie poradzić ze swoją stylizacją ?

Weźmy pod lupę jej brwi , od wielu lat są nienaturalnie cienkie, co zniekształca jej rysy twarzy i przez co wygląda nienaturalnie .

Justyna zbyt często zakłada przerysowane , teatralne kreacje nie pasujące do okazji. Lula postanowiła pomóc piosenkarce w doborze ubrania na co dzień oraz kreacji do prowadzenia programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Strój na co dzień

Sweter, River Island, 157 zł, www.riverisland.com ; Spodnie, River Island, 179 zł, www.riverisland.com; Beret, River Island, 67 zł, www.riverisland.com; Buty, River Island 360 zł, www.riverisland.com; Torba, H&M, 37 zł, www.shop.hm.com ; Bransoletka, H&M, www.shop.hm.com;

Do prowadzenia "Gwiazdy tańczą na lodzie"

Sukienka, Zac Posen, 6 219 zł, www.net-a-porter.com ; Buty, River Island, 256 zł, www.riverisland.com; Bransoletka, , 449 zł, www.deluxury.pl ;

Kaw

Trzy stylowe sukienki na Święta - z kokardami!

Czytaj w Znam.to: Sensique, Gloss & Care Lips Gloss - omijać szerokim łukiem!

Więcej o: