Ubierz się w stylu Natalii Kukulskiej

Eklektyczny wizerunek piosenkarki wart jest uwagi. Lula podpowiada, jak ubrać się w stylu polskiej gwiazdy!

Natalia Kukulska to obecnie jedna z najlepiej ubranych rodzimych gwiazd. To ona obok Reni Jusis, Magdy Mołek, Moniki Brodki, Karoliny Malinowskiej, Joanny Horodyńskiej czy Małgorzaty Kożuchowskiej wiedzie modowy prym i zbiera najwięcej pochwał za styl .

Przemiana Natalii została zauważona od czasu sukcesów płyty "Sexi Flexi". Jej figura stała się jeszcze szczuplejsza, ubrania stały się świeże, młodzieńcze i pozytywne. Przewijała się odrobina klimatu disco , troszkę soulowych, zwiewnych tkanin i przede wszystkim - wszystko świetnie dobrane, skomponowane, zgodnie z obowiązującymi zawsze zasadami, jak i obecnymi trendami.

Lula postanowiła wybrać jeden z ciekawych zestawów piosenkarki i zaproponować Wam ubranie się podobnie. Niżej oryginał Natalii i propozycje od Luli za niewielkie pieniądze:

Spódniczka H&M: 5,90 euro, www.shop.hm.com; Koszulka Mango: 55zł, www.mangoshop.com; Buty Bronx: 145 zł, www.butyk.pl; Bransoleta czarna H&M: 3,90 euro, www.shop.hm.com; Bransoleta beżowa H&M: 1,90 euro, www.shop.hm.com.

Na deser teledysk do piosenki "Pół na pół":

Anna Szulc

Czytaj w Znam.to: Kosmetyczna "mała czarna"

Więcej o: