Idealny kostium kąpielowy - figura jabłko

W tym tygodniu prezentujemy garść plażowych porad dla wszystkich z Was o figurze jabłka i pokazujemy kostiumy idealne dla tej sylwetki!

Inną nazwą jabłka jest litera "O". Taką budową ciała mogą pochwalić się m.in. Jennifer Hudson , Katarzyna Figura i Queen Latifah! Cechami charakterystycznymi "jabłka" są spory biust, wystający brzuszek, szerokie biodra i zgrabne nogi. Jeśli i Ty masz taką figurę, mamy dla Ciebie kilka rad, dotyczących maskowania mankamentów Twojej figury i podkreślania jej atutów. Dlatego zanim zaczniesz panikować, wybierając w sklepie nowe bikini, przeczytaj nasze porady, wybierz nowy, idealny kostium kąpielowy i z uśmiechem ruszaj na podbój kurortów !

Posiadaczki tego typu figury, tak jak klepsydry, powinny wybierać staniki o dość szerokich ramiączkach i dobrze dobranych miseczkach (zbyt małe spowodują, że piersi mogą "uciekać"). Dobrym pomysłem są również staniki wiązane na szyi, dzięki którym piersi są zebrane i nie uciekają na boki!

Aby zamaskować oponkę w sklepach szukaj kostiumów jednoczęściowych, tankini (koszulka zamiast stanika) lub majtek z wysokim stanem. Od szerokich bioder odwrócą uwagę falbanki, spódniczka, a także wspomniany wcześniej wysoki stan. Unikaj powiększających biodra majtek wiązanych po bokach, a także szortów i biodrówek, które bardzo skracają sylwetkę! Aby wysmuklić sylwetkę i wydłużyć optycznie nogi wybieraj wysoko wycięte majtki.

Od lewego górnego rogu: góra KappAhl, 69,90 zł; dół H&M, 19,90 zł; góra i dół KappAhl, 59,90 i 39,90 zł; tankini Esprit, ok. 161 zł; komplet Livia Monte Carlo, 279 zł; komplet C&A, 44 zł

Agata Wypych

Idealny kostium kąpielowy dla klepsydry!

Więcej o: