Czas na relaks: Zabieg "Ocean Breath"

Dziś, w ramach weekendowego cyklu, poświęconego zabiegom SPA, prezentujemy: Ocean Breath - Zabieg wygładzająco-nawilżający na ciało w specjalnej kapsule.

Zabieg działa jak cudowna bryza oceanu, zapewniając Twojemu ciału odpowiednie nawilżenie. Zawarte w Peelingu żelowym wosk z owoców mango, proteiny z ryżu i specjalny kompleks intensywnie odżywią i na długo nawilżą skórę.

Preparaty z dodatkiem olejków aromatycznych, aplikowane w drugiej części zabiegu, przywrócą skórze odpowiednie natłuszczenie i dostarczą jej substancji odżywczych.

Zabieg polecany jest w celu ekspresowej odnowy i przywrócenia właściwego poziomu nawilżenia skórze przesuszonej, będącej rezultatem starzenia się, niewłaściwej pielęgnacji lub nadmiernego opalania.

Etapy :

1 . Zabieg rozpoczyna się od złuszczania zrogowaciałego naskórka całego ciała przy użyciu Peelingu Żelowego. Następnie, w ustawionej na program PARA kapsule, odbywa się intensywne nawilżanie ciała połączone z autorskim masażem głowy.

Po opuszczeniu kapsuły zmywamy ciało pod prysznicem.

2 . Drugim etapem zabiegu jest masaż całego ciała, najpierw w pozycji leżącej na brzuchu, a potem na plecach. Masaż wykonywany jest - u kobiet z użyciem Biostrukturalnej Maseczko Bazowej z dodatkiem Kompleksu Aromatycznego, natomiast u mężczyzn - Hydroaktywnego Balsamu do Ciała z dodatkiem Aromatycznego Olejku Cytrusowo-Cedrowego. Zabieg kończy masaż wybudzający.

Efekty :

- przywrócenie równowagi wodno-lipidowej naskórka, - poprawa jędrności , - natychmiastowe wygładzenie , - stymulacja procesów regeneracyjnych na poziomie komórkowym, - przywrócenie skórze zdrowego i promiennego wyglądu, - przeciwdziała procesom starzenia

Czas trwania : ok. 1 godzina 15 minut

Cena : ok. 185 PLN, w wersji z kapsułą - ok. 210 PLN

Artykuł powstał we współpracy z Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris .

alat

Czas na relaks: Intensywna maska kolagenowa

Więcej o: