Na czym polega zabieg mezoterapii?

Przedstawiamy jeden z najbardziej popularnych zabiegów odmładzających ostatnich lat. Uznawany przez niektórych lekarzy za alternatywę dla ingerencji chirurgicznej.

Unikalna metoda regeneracji skóry Beauty-Defect-Repair (bdr) bazuje na odkryciu techniki pozwalającej na wprowadzanie składników aktywnych w głąb naskórka.

Mikroperforacja zewnętrznych warstw skóry wykonana za pomocą sterylnych mikroigiełek pobudza naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.

Wytworzenie tysięcy drobnych kanalików w naskórku umożliwia specjalnie dobranym składnikom aktywnym na natychmiastowe wnikanie i rozpoczęcie działania. Systematyczna stymulacja skóry pozwala na jej wzmocnienie, zwiększenie gęstości i wygładzenie zmarszczek , co gwarantuje uzyskanie jędrnej bardziej witalnej i młodszej skóry.

Etapy

Oczyszczanie: Skuteczne, łagodne i pozbawione olejów mineralnych mleczko do demakijażu.

Przygotowanie skóry: Zwiększenie zdolności skóry do absorpcji, dzięki kwasom owocowym i naturalnym peelingom.

Perforacja skóry: Perforacja zewnętrznych warstw skóry, przy pomocy bdr.

Odżywienie skóry: Innowacyjne, skoncentrowane produkty o wysokiej skuteczności gwarantują optymalną przyswajalność przez skórę.

"Rozpieszczenie skóry": Witalizujący i relaksujący masaż, cyrkulacyjny i drenujący.

Wyciszenie skóry: Chłodząca, nawilżająca i łagodząca żelowa maska regenerująca.

Pielęgnacja skóry: Wysoko skoncentrowane produkty do pielęgnacji końcowej.

Przed

Po

Zdaniem lekarzy specjalistów

"Ta absolutna światowa innowacja daje unikalne efekty. Po pierwsze, natychmiastowo zwiększa elastyczność skóry, po drugie, dermokosmetyczne produkty pielęgnacyjne są szybciej transportowane do głębszych warstw skóry, za sprawą kombinacji specjalistycznych, unikalnych technik pracy. "

Dr P. Holzschuh, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Karlsruhe

"Zabiegi pielęgnacyjne twarzy wykonywane techniką bdr, w porównaniu do tradycyjnych technik pracy jednoznacznie pokazały swoją niezwykłą efektywność i wyjątkowe rezultaty, lepsze niż wszystkich dotychczasowych zabiegów. "

Dr M.E. Cornely, MD, dermatolog, Düsseldorf

"Beauty-defect-repair otwiera nowe horyzonty dla zabiegów pielęgnacyjnych. Dla przykładu, jest wiele rejonów twarzy, które możemy skutecznie pielęgnować przy pomocy bdr, a na które ciężko jest oddziaływać zabiegami ostrzykiwania skóry. Kolejnym, niezwykle pozytywnym efektem, jest stymulacja syntezy włókien kolagenowych. Dla klientów, którzy nie akceptują operacji plastycznych, bdr jest znakomitą alternatywą na uzyskanie efektów liftingu i pięknego wyglądu skóry."

Dr Nadja Nek, MD, specjalista chirurgii estetycznej, Heidelberg

Źródło: Instytut Urody New Look w Warszawie

Zobacz też:

Moda na kriozabiegi

Czytaj w Znam.to: Jakość za niska w porównaniu do ceny

Więcej o: