Kto się uzależnił od szpilek Louboutina?

Ma ponad 6000 par i wciąż nabywa nowe. Zgadniecie kto to może być?

Odpowiedź wcale nie jest oczywista. Tą osobą jest Danielle Steel , znana na całym świecie powieściopisarka, autorka historii miłosnych. Na swoich książkach zrobiła fortunę i ma tendencję do nabytków na dużą skalę. Mieszka w 55-pokojowym domu w San Francisco. I jest uzależniona od szpilek Louboutina , które przechowuje w specjalnych, przestronnych garderobach .

Informacja ta pochodzi z pierwszej ręki. W majowym numerze Vanity Fair o swojej najlepszej klientce opowiedział sam Christian Louboutin .

Jak przylatuje do paryskiego butiku, to dosłownie wykupuje wszystko. Potem wraca do Nowego Jorku z osiemdziesięcioma parami nowych butów stwierdzając, że właściwie to jest trochę rozczarowana, bo sklep świecił pustkami. Jest świetna!

62-letnia pisarka nie wyobraża sobie życia bez luksusu. Ma bogatą kolekcję biżuterii i garderobę zaopatrzoną w ubrania zaprojektowane przez największe nazwiska. Zainteresowanie modą jest w tej rodzinie zaraźliwe. Jej 25-letnia córka Vanessa Traina jest dziennikarką modową , pisze między innymi do Vogue'a.

Danielle SteelDanielle Steel East News/ Splash News

Kultowe: klasyczne szpilki

Christian Louboutin od 390 do 776,13 euro (www.net-a-porter.com)Christian Louboutin od 390 do 776,13 euro (www.net-a-porter.com) Rihanna fot. East News

Więcej o: