Redukujemy obwód ciała - system VelaShape!

Czy pomimo diety i ćwiczeń, nie możesz pokonać swojej tkanki tłuszczowej, której wciąż masz w nadmiarze, a skórze brak elastyczności? Poznaj inne sposoby redukowania wroga!

System VelaShape to nowość na polskim rynku. Leczy problemy związane z nadmierną i nieestetyczną tkanką tłuszczową.

Podczas zabiegu krążenie w tkance tłuszczowej przyśpiesza, zwiększa się ilość tlenu dostarczanego do komórek tłuszczowych. Pobudzany jest metabolizm, który przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Służy do wykonywania zabiegów redukcji obwodu , lub objawów cellulitu zarówno na dużych obszarach ciała, jak i na dolnej części brzucha, bokach i ramionach, czyli miejscach nagromadzeń tkanki tłuszczowej.

- redukuje obwody ciała, oraz cellulit,

- wspomaga efekty zabiegu liposukcji,

- poprawia stan skóry po urodzeniu dziecka,

- łagodzi napięcia i bóle mięśniowe,

Jak to działa?

W systemie wykorzystywane są cztery różne energie:

- podczerwień, która podgrzewa płytkie warstwy tkanki tłuszczowej oraz skóry,

- podciśnienie , które zwiększa głębokość działania podczerwieni i prądu RF, zwiększa również krążenie krwi,

- prąd RF - podgrzewa tkanki tłuszczowe głęboko umiejscowione, dzięki czemu ujędrnia skórę,

- masaż mechaniczny - poprawia drenaż limfatyczny i rozrywa zwłóknienia.

Podgrzanie górnej warstwy skóry zmniejsza jej opór ułatwiając przepływ prądu i większe podgrzanie powierzchni skóry, co ma duże znaczenie w redukowaniu cellulitu. Natomiast zassanie wciąga głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody.

Zabieg powoduje zmniejszenie się powiększonych komórek tłuszczowych . Ich zbyt duży rozmiar zwiększa obwód ciała i degeneruje strukturę skóry.

Zadowalające efekty można osiągnąć po okresie 4-6 tygodni. Wykonując zabiegi w odstępie 7 dniowym. Badania kliniczne potwierdzają, iż p o 4 sesjach zabiegowych , średnia redukcja obwodu to ok 6-9 cm .

Ceny:

Cena jednego zabiegu zależy od wybranego obszaru ciała. I wynosi ok. 300 - 450zł. Jednak wykupując zabiegi w pakiecie są znacznie tańsze.

Zabiegi VelaShape wykonują w Polsce różne instytuty medyczne, między innymi klinika IQ Medica Centrum Chirurgii Plastycznej, która przeprowadziła wywiad ze znaną prezenterką Beatą Sadowską dotyczącą jej sposobów na piękny wygląd:

IQ MEDICA:

Jest Pani autorytetem dla wielu kobiet zarówno w kwestii wyglądu, jak i stylu życia. Jak znajduje Pani czas, żeby to wszystko pogodzić z pracą? Beata Sadowska: Im więcej mam zajęć, tym lepiej jestem zorganizowana. Dbanie o siebie to styl życia. Zdrowe odżywianie, ruch, odpowiednia dawka snu. Bez tego nie da się ładnie wyglądać. Biegam, bo lubię, ale też biegam, bo dzięki temu mam lepszą kondycję, krążenie, sylwetkę, odporność i humor. I naprawdę da się to wszystko połączyć. Trzeba tylko chcieć, a ja chcę.

Czy dbanie o siebie ogranicza Pani do stosowania kosmetyków do pielęgnacji codziennej, czy w grę wchodzą również wizyty u kosmetyczki?

Masaż i kosmetyczka to dla mnie relaks. Zasypiam nawet podczas czyszczenia twarzy! Uwielbiam tajskie masaże, ale też te klasyczne, sportowe. Dla zmęczonych mięśni są zbawienne, mnie dają poczucie, że robię coś dla siebie. Wyłączam wtedy telefon i odpływam. Z kolei dbanie o twarz to dbanie o mój warsztat pracy. Cera zmęczona makijażem i mocnymi studyjnymi światłami dziękuje za każdą maseczkę.

Na co zwraca Pani uwagę przy wyborze odpowiednich dla siebie zabiegów czy kosmetyków? W kosmetykach szukam natury - algi, wyciągi z ziół, brak sztucznych barwników i zapachów. Dlatego tak lubię Instytut Thalgo. Czytam etykiety, chcę wiedzieć, co serwuję mojemu ciału. Im więcej bio-składników tym lepiej, im więcej chemii - tym dalej uciekam. Zabiegi wybieram w zależności od tego, czego akurat potrzebuję. Latem chętnie pójdę na FRIGI, czyli zabieg wychładzający nogi. Po intensywnym bieganiu - na masaż albo Body Health, ułatwiający przepływ limfy. Raz w tygodniu - na VELA SHAPE do IQ Medica, bo pomaga mi zadbać o kondycję skóry. To pielęgnacja i ujędrnianie w jednym. Magiczny odkurzacz, który podgrzewa skórę, wygładza i rozbija komórki tłuszczowe. Połączenia masażu z podczerwienią. Brzmi magicznie? Efekty też są rewelacyjne i to już po 2-3 zabiegach. I jeszcze a propos tego, na co zwracam uwagę: VelaShape posiada certyfikat FDA, czyli jego skuteczność została potwierdzona przez amerykańską rządową agencję. Oczywiście nie uwierzyłabym, gdybym nie spróbowała. Ale spróbowałam. Nogi zmęczone wysokimi obcasami i treningami - znowu były lekkie. Frajda!

Radzi się Pani kogoś czy raczej sama wyszukuje dla siebie najlepsze metody upiększania? Nie mam czasu na przekopywanie internetu w poszukiwaniu upiększających nowinek. Ufam specjalistom, lekarzom, kosmetyczkom. I na szczęście nie zdarzyło mi się, żeby zaserwowali mi coś, co zaszkodziło, a nie pomogło. Przeglądam też dział urody w magazynach dla kobiet. Jeśli coś mnie zainteresuje notuje nazwę.

Katarzyna B.

Zwalczanie cellulitu w gabinecie kosmetycznym

fot. Shutterstock

Więcej o: