Horodyńska stylizowała na otwarciu Parfois

Joanna Horodyńska współpracuje z Parfois od dłuższego czasu. Tym razem uczestniczyła w otwarciu pierwszego warszawskiego butiku marki! 

Portugalska marka ma w swojej ofercie trendowe dodatki w przystępnych cenach. Nie dziwi więc powiększająca się ilość sklepów Parfois w Polsce. Najnowszy butik otwarto w Warszawie przy ul. Chmielnej 11.

Warszawa jest dla nas strategicznym miastem. W Madrycie Parfois ma trzy sklepy flagowe przy głównych ulicach - Fuencarral, Goya i Preciados. Są to najlepsze ulice dla butiku, a inwestycje, choć kosztowne, przynoszą wielkie korzyści nie tylko sprzedażowe, ale także wizerunkowe dla całej sieci Parfois w Hiszpanii. W Warszawie nie ma ulic "flagowych", odgrywających tak silną rolę w budowaniu świadomości marki. Wyjątek stanowi popularna wśród mieszkańców ulica Chmielna, dlatego tu właśnie otwieramy pierwszy sklep Parfois - mówi Dimitri Dias, Country Manager Parfois w Polsce.

Podczas otwarcia sklepu klientki miały możliwość skorzystania z porad stylistki Joanny Horodyńskiej , która od dawna związana jest z Parfois i wspiera markę swoim doświadczeniem.

Na oficjalnym otwarciu nie zabrakło też gwiazd. Pojawiły się m.in. Viola Kołakowska, Karolina Malinowska, Ewa Szabatin i Kasia Sowińska.

Dodatki według Joanny Horodyńskiej WIDEO

A co Wy sądzicie o biżuterii Parfois?

Więcej o: