Koszulki Uwolnić Lindsay

Popkultura szybko zareagowała na uwięzienie Lindsay Lohan. Nie było wyjścia - celebrytka trafiła do więzienia tylko na dwa tygodnie.

Niedawno pisałyśmy o reakcjach portali modowych i fanów na pobyt Lindsay w więzieniu. Powstały kuriozalne sugestie, że modny stanie się "prison chic" , a tymczasem na rynku pojawiły się koszulki z napisem "Free Lindsay" ("Uwolnić Lindsay"). Można je kupić na Amazonie i kilku prywatnych stronach, między innymi Customized Girl. Koszulkę można kupić już za 10 dolarów. Oczywiście nie jest to oryginalny pomysł. Pierwsza ratowana była Winona Ryder , potem Britney Spears i Paris Hilton. Okolicznościowa koszulka może się przydać podczas manifestacji dotyczących uwolnienia gwiazdy. Takowa miała miejsce np. wczoraj w Nowym Jorku. Zorganizował ją... salon specjalizujący się w sztucznej opaleniźnie Beach Bum, który postanowił zawalczyć o swoją najwierniejszą klientkę.

Jeżeli nie zgadzacie się z ideą rychłego uwolnienia Lindsay, możecie zainwestować w alternatywną koszulkę z napisem "Zatrzymać Lindsay w więzieniu" ("Keep Lindsay"). W każdym z tych przypadków radzimy się pośpieszyć - ten trend przeminie już za tydzień!

kolaż Lula.pl

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LUL I I DORZUCAJ ZDJĘCIA!

Więcej o: